111

Про те, що в Україні відбудеться Майдан-3, напевно, ніхто не вже не сумнівається. Жодна вимога Євромайдану, окрім зміни влади Януковича, не реалізована. Одні експерти говорять, що українці збунтуються на весну-2015, інші – на осінь. Як би там не було, але всі погоджуються, що нинішня ” сміттярчана люстрація” видасться курортом перш за все корумпованим суддям, прокурорам, міліціянтам і чиновникам, які не просто не зуміли піти з посад. але й далі продовжують свої ганебні корупційні діяння.

Час від часу на Тернопільщині колишні бандити, рекетири проводять вибіркову люстрацію, яка, проте, не має підтримки у суспільстві. Чому? Ну яка люстрація може бути в масці, балаклаві? Спочатку люстратори мають розповісти хто вони і що зробили у своєму житті, а вже потім люструвати корупціонерів. Нині все це сприймається як спроба захопити “злачні посади” криміналітетом.

Зовсім інша ситуація у Кременці. Ми повідомляли про події 16 січня, спробу люструвати явних корупціонерів. Новина на сайті “Про все” про цю акцію викликала неймовірну хвилю поширення, лайків і позитивних коментарів у соціальних мережах.

Зовсім інша, виявилась поведінка правоохоронців. Вони тут же відкрили кримінальну справу. щоб захистити “собі подібних”. Аналогічна реакція міліціянтів була на критику з боку справжнього “Автомайдану” у Тернополі.

За повідомлення кременчан у соцмережах, жителі їхнього міста збираються під райвідділом міліції, куди викликали «на розмову» двох активістів громадської організації «Народна рада» з приводу вчорашніх подій. Підтримати активістів прийшли близько півсотні кременчан, представники громадських організацій, люди постійно прибувають.

Міліціонери тим часом без жодних пояснень зачинилися у райвідділі, навіть зачинили ворота, таким чином позбавивши громадян їхнього законного права звернутися до правоохоронних органів.

 

Усім тернопільським міліціонерам, які мають коханок, настане розплата

***

Тернопільських журналістів попросили відрізняти справжній “Автомайдан” від пристосуванців

***

Прокурорсько-даішний “беспрєдєл” на Тернопільщині повертається

***

Тернопільський “Автомайдан” пробачати злочини не збирається

***

У Тернополі в розпалі інформаційні війни

 2 comments

  1. ГАЛИНА

    Дорогі друзі! Не відступайтесь від своєї справи. боріться до кінця.Покажіть всім.що ми чогось вартуємо. що на Майдані не гинули дурно.А боролися за краще життя. СМІТТЮ=В СМІТТЯ.Там йому місце!!! Хай вам Бог допомагає.

  2. ганна придушана

    ВСЕ ПОВИННО МАТИ ЗАКОННУ ОСНОВУ. Бо цей Майдан нi до чого не привiв. крiм того, що зруйнували державу. Треба було все робити законним шляхом, Але якщо американцi взялися. то ви нiчого не зробите. Все: держава продана. а щоб ii вернути потрiбно столiтя кропiтливоi революцiйноi роботи. щоб виростити розумне поколiння. котре не буде пiдтримувати “майданутих” скакун1в, а справдi буде розумiти чого воно хоче по-цивiльному, а не по-дикарськи. 1 буде знати, що треба самим працювати та вчитися, а не чекати щоб хтось щось дав. Той, хто дае буде хотiти якоiсь вiддачi. А коли хтось платить. то заказуе музику. Вам тоi музики не слухати. бо не ви
    платили. Не буде свободи, коли ви боржники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.