У Кременці вибухне новий Майдан?

Поділитися

Про те, що в Україні відбудеться Майдан-3, напевно, ніхто не вже не сумнівається. Жодна вимога Євромайдану, окрім зміни влади Януковича, не реалізована. Одні експерти говорять, що українці збунтуються на весну-2015, інші – на осінь. Як би там не було, але всі погоджуються, що нинішня ” сміттярчана люстрація” видасться курортом перш за все корумпованим суддям, прокурорам, міліціянтам і чиновникам, які не просто не зуміли піти з посад. але й далі продовжують свої ганебні корупційні діяння.

Час від часу на Тернопільщині колишні бандити, рекетири проводять вибіркову люстрацію, яка, проте, не має підтримки у суспільстві. Чому? Ну яка люстрація може бути в масці, балаклаві? Спочатку люстратори мають розповісти хто вони і що зробили у своєму житті, а вже потім люструвати корупціонерів. Нині все це сприймається як спроба захопити “злачні посади” криміналітетом.

Зовсім інша ситуація у Кременці. Ми повідомляли про події 16 січня, спробу люструвати явних корупціонерів. Новина на сайті “Про все” про цю акцію викликала неймовірну хвилю поширення, лайків і позитивних коментарів у соціальних мережах.

Зовсім інша, виявилась поведінка правоохоронців. Вони тут же відкрили кримінальну справу. щоб захистити “собі подібних”. Аналогічна реакція міліціянтів була на критику з боку справжнього “Автомайдану” у Тернополі.

За повідомлення кременчан у соцмережах, жителі їхнього міста збираються під райвідділом міліції, куди викликали «на розмову» двох активістів громадської організації «Народна рада» з приводу вчорашніх подій. Підтримати активістів прийшли близько півсотні кременчан, представники громадських організацій, люди постійно прибувають.

Міліціонери тим часом без жодних пояснень зачинилися у райвідділі, навіть зачинили ворота, таким чином позбавивши громадян їхнього законного права звернутися до правоохоронних органів.

 

Усім тернопільським міліціонерам, які мають коханок, настане розплата

***

Тернопільських журналістів попросили відрізняти справжній “Автомайдан” від пристосуванців

***

Прокурорсько-даішний “беспрєдєл” на Тернопільщині повертається

***

Тернопільський “Автомайдан” пробачати злочини не збирається

***

У Тернополі в розпалі інформаційні війни

 

Сергій Притула поставив на місце нардепа Барну

Правий сектор підтримав “кременецьку люстрацію”