111

Вчора у приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату відбувся круглий стіл на тему «Хід проведення четвертої черги часткової мобілізації». Як там відбувалось на думку організаторів, ми подамо офіційну інформацію нижче.

Насправді ж дуже прикре враження було у журналістів. Як скаржаться колеги, які побували на тому інквізиційному зібранні, “у тому що не проходить нормально призов — винні журналісти”.

Винні й у тому журналісти, що дозволяють собі задавати критичні питання. Навіть інтонацію не таку, як би хотілося організаторам “курултаю”, посміли озвучити кореспонденти.

Журналісту-чоловіку, який не займався облизуванням людей в пагонах, взагалі закинули дике питання: чому це він тут сидить на круглому столі, а не пройшов медогляд на призов.

Священнослужитель Дмитро Лисак усіх присутніх шокував, заявивши, що всі мають віддати останнє на АТО і в той же час після зібрання сів у свою іномарку-рено і поїхав у духовно-мирських справах. Певно, забув, що теж мав би ввідати останнє.

Журналісти Тернополя шоковані таким хамством. Більше того, невже це “акули пера і диктофона” розвалювали 23 роки українську армію? Чи все відбувалось за мовчазної згоди горе-офіцерів. які зараз казяться. що “весь улов з призову йде мимо каси”.

***

А тепер вже офіціоз…

Хід проведення мобілізації у Тернопільській області

Василь Лабай Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото Івана Пшоняка

Сьогодні, 9 лютого, у приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату відбувся круглий стіл на тему «Хід проведення четвертої черги часткової мобілізації». У заході взяли участь військовий комісар Тернопільського обласного військкомату полковник Володимир Катинський, Народний депутат України Микола Люшняк, військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади, який тільки повернувся із зони АТО старший сержант Андрій Поляруш, представник самооборони майдану Тернопільщини Юрій Моргун, духівники – отці Віталій Козак і Дмитро Лисак та представники ЗМІ області. Під час дискусії мова йшла про проведення в області четвертої черги часткової мобілізації. Тернопільський обласний військовий комісар полковник Володимир Катинський повідомив, що за 20 днів проведення мобілізації область на 50% виконала план. – Після медичного обстеження, військовзобов ’ язаних направляємо не у АТО, а у військові навчальні частини і навчальні центри Збройних Сил України для відновлення навичок та проведення злагодження. Закликаю громадян краю приходити до військкоматів області захищати Україну, яка зараз у біді, – наголосив полковник Володимир Катинський. Народний депутат Микола Люшняк зазначив, що Україна зараз залишилася наодинці з агресором. Нам треба разом підняти патріотизм молодих людей. – Треба відстояти свою землю, щоби агресор не мав шансу просунутися далі. Ця мобілізація забере до війська не більше трьох відсотків громадян. Якщо не підемо на захист Вітчизни – втратимо Україну. Звертаюся до усіх молодих людей самостійно, без повісток, приходити у військкомат, – наголосив нардеп Микола Люшняк. Учасник АТО старший сержант Андрій Поляруш повідомив, що ні для кого не буде новиною, що ми уже давно воюємо із регулярними формуваннями збройних сил Росії. – Мобілізація зараз вкрай потрібна. Необхідно дати перепочити, хоча б на якийсь час, тим хлопцям, котрі уже рік на фронті. Переконаний, що після відпочинку багато з них повернеться назад у зону АТО захищати Батьківщину. Якщо кожен зрозуміє це, Україна переможе будь-якого агресора, – наголосив старший сержант Андрій Поляруш. Закликали військовозобов ’язаних піднятися на захист Вітчизни та з ’ явитися у військкомати області і представники самооборони майдану та духовенство Тернопілля. – Церква безкорисно допомагає українським військовим. Ми повинні кожну часточку себе вкласти для того щоби нагодувати, озброїти, дати будь-яку допомогу кожному солдату щоби захистити нашу державу, – наголосив отець Дмитро Лисак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.