111

Мешканці села Остап’є Підволочиського району вимагають, щоб їхній нардеп-мажоритарник Михайло Головко поїхав на передову, взяв в руки не бутафорську зброю і повоював по-справжньому. Селяни памятають, як нардеп-свободівець Головко разом з колегою Юрієм Сиротюком “бавилися” у вояків. Обкурені політики тоді навіть записали дурнувате постановочне відео із стріляниною. Тоді Міська Головка висміяли чи не у всіх ЗМІ України. Нещасний нардеп, який не має ні розуму, ні почуття міри, змушений був видалити фото і відео зі своєї сторінки на Фейсбуці. Селяни сподіваються, що Головко не дремене в інший район за мільйонами регіонала Гути. Тепер депутат піариться на крові і війні, але селянам байдужі побрехеньки Головка. Вони вимагають конкретного вчинку – піти на передову і по справжньому воювати, а не заробляти на війні, катаючи задницю на фотосесії.

golovko23 comments

 1. моряк папай

  Михайло, досить понтувати, люди – не лохи!

 2. Бандерас

  Лох папай, не грузи. таких бійців як Михайло, треба пошукати.
  сучасній “владі” так і треба, щоби авторитети, що можуть підняти люди на місцях пішли на передову, а вчорашні люди янека-косарі будуть рулити на місцях…

 3. Орест

  Інтересно – нашо нам тут на фронті помічники! Нам адекватні політики в Києві потрібні!!!! А Михайло дя фронту і України зробив більше чим всі ті лайливі пси які його критикують.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.