• Активісти висадили 50 дерев, щоб зупинити будівництво під вікнами тернополян
  • Активісти висадили 50 дерев, щоб зупинити будівництво під вікнами тернополян
  • Активісти висадили 50 дерев, щоб зупинити будівництво під вікнами тернополян

У Тернополі активісти висадили дерева, аби забудовник не зазіхав на землі просто під вікнами житлового будинку.
Мова йде про прибудинкову територію по вул. Живова, 6. Нагадаємо там з 20 чисел листопада час від часу з’являлась важка техніка та працівники — зрізали дерева, викорчовували пеньки, розрівнювали клумби, рили котловани. Тобто готували територію під забудову. Нещодавно територію навіть обгородили дерев’яним парканом, але громадським активістам спільно з городянами вдалося його знести.
Що збираються будувати та чи має на це право забудовник – мешканці прилеглих будинків не можуть і досі з’ясувати. Відтак аби зупинити свавілля вони взялися висаджувати там дерева.
«Зелена акція», не зважаючи на погані погодні умови, пройшла сьогодні, 14 березня. Її ініціаторами виступили місцеві. Вони спільно з місцевими жителями висадили порядку 50 дерев. Однак не зважаючи на добру справу, без ексцесів тут не обійшлося.
Як тільки розпочались роботи, відразу підійшли представники міліції. Однак вони не могли нічого пред’явитилюдям, адже вони не рубали дерева а висаджувати їх.
Додамо, що забудовник напередодні зрубав з цієї території більше 25 дерев. Аби ситуація не повторилась за нововисадженими саджанцями слідкуватимуть активісти.

1 comment

  1. Саша

    В керівництві теперішньої Тернопільської міліції залишились одні облюдки, котрі заради посад продадуть і маму рідну. Скоро, в понеділок одного із таких сраколизів керівництво міністерства внутрішніх справ представить в Тернополі. Виновата в цьому всьому Тернопільська громадськість, котра мовчить і погоджується їз всім цим бардаком в Тернополі. А яке керівництво такі і підлеглі, вони виконують вказівку керівників – сраколизів і тому не стають на захист прав і законних вимог жителів Тернопільщини.

Напишіть відгук