avariaУ ці хвилини на перехресті вулиць Івана Мазепи, Кривоноса, Львівської і Бережанської знову трапилася аварія з трьома автівками. Хто винен – наразі розбираються даїшники, які прибули на місце ДТП.

Відомо, що зміни на цьому перехресті внесли у жовтні 2012 року. Через нововведення за перший тиждень там сталося відразу чотири аварії. Останім часом ДТП на цьому місці не траплялося. Проте, водії досі водії досі переконані. що дорожню розмітку там намалювали або п’яні, або дурні.

На перехресті влаштовано 4 транспортних та 3 пішоходних світлофори.

12 жовтня 2012 року там зіткнулись відразу 4 автівки. Шофери вважають, що там є помики, через які автівки потрапили в неприємність.

На зміну дорожньої розмітки та встановлення світлофорів витратили з бюджету 2 мільйони гривень.

 

1 comment

  1. Саша

    Потрібно всього навсього повернути перехресток втой стан в якому він був до 2012 року і всьо стане на свої місця. Злодій Надал вирішив ще на одному куску землі заробити копійчину а всі люди від цього страдають і ніхто цього хапугу ніяк не поставит на місце. Дивно на що і за чим дивляться правохоронні органи, чому мовчать, а може вони свою долю за цей кусок землі вже від мера отримали і тому мовчать?

Напишіть відгук