1179791-24685003-1600-900Головний тренер амстердамського «Аякса» і відомий у минулому голландський футболіст Франк де Бур вважає, що на Донбасі йде війна між Росією та Україною. Про це він сказав на прес-конференції, приуроченій до сьогоднішнього матчу з дніпропетровським «Дніпром» у Лізі Європи, передає прес-служба ФК «Дніпро».

Відповідаючи на запитання журналістів, наставник голландців зазначив, що клуб не мав наміру просити про перенесення матчу на нейтральне поле, за межі України, оскільки в «Аяксі» знали, що в Києві все нормально.

«Звичайно, ми чудово обізнані про ситуацію на сході України, де фактично йде війна між Росією і Україною. Але ми приїхали сюди, до Києва, проїхалися вулицями і побачили, що тут все контрольовано», — відзначив Франк де Бур.

Стосовно планів на гру тренер «Аякс» відповів так: «Якщо ми зіграємо 0:0, не можу сказати, що я буду дуже задоволений. Будемо намагатися грати на перемогу».

Нагадаємо, перша зустріч «Дніпра» і «Аякса» в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи пройде сьогодні на столичному НСК «Олімпійський» о 20-й годині.

Добавить комментарий