Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жительки міста Тернополя за фактом умисного вбивства потерпілого, а її спільника – за фактом приховування злочину.
Встановлено, що у січні минулого року, під час розпивання алкогольних напоїв між 58-річною тернополянкою та 33-річним потерпілим виник конфлікт на побутовому підгрунті, у результаті якого жінка за допомогою дерев’яного макогону умисно нанесла декілька ударів по голові чоловіка, від яких той помер.
В подальшому жінка попросила знайомого допомогти їй позбутися тіла. Вони помістили потерпілого у господарську сумку, яку на санках вивезли з будинку та надалі скинули в канал водовідведення під залізничним полотном.

Під час розслідування кримінального провадження правоохоронці з’ясували, що жінка ще й займалась виготовленням і збутом сурогату. В ході обшуку її помешкання було вилучено майже 300 літрів водно-спиртових сумішей.

У суді обвинувачена свою провину визнала повністю.
Вироком Тернопільського міськрайонного суду жінці призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції. Її спільника, винного у приховуванні злочину, засуджено до трьох років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на два роки.   Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Напишіть відгук