28 лютого, при несенні служби в місті Монастириська Тернопільської області, під час проведення оперативно-профілактичних заходів «Зброя, вибухівка», працівники ДАІ зупинили автомобіль «Фольксваген Т4». Спілкуючись з водієм, увагу працівника ДАІ привернув предмет, що лежав у відділенні для речей дверей автомобіля та ззовні був схожий на гранату «Ф-1» з вставленим запалом.

P228001640-річний водій пояснив, дійсно це справжня граната, яку він начебто кілька днів тому знайшов неподалік свого села Коропець. На місце події негайно прибули фахівці, які вилучили небезпечну знахідку та, прийнявши всі необхідні заходи безпеки, направили її на дослідження.

Наразі по даному факту проводиться перевірка, водієві доведеться відповісти міліціонерам – «Для чого йому така знахідка?» .

Державтоінспекція нагадує, що, помітивши підозрілі предмети (сумки, коробки та інше), автомобілі, які тривалий час залишені без нагляду, в жодному разі не потрібно їх намагатися відкрити або оглянути – це мають зробити виключно фахівці.

Про всі підозрілі предмети прохання негайно повідомляти за телефоном 102, в найближче відділення міліції.

Напишіть відгук