111
НА ВЕСІЛЛІ У ЦИМБАЛЮКА МОЛОДШОГО ПОБУВАВ МЕР ЛЬВОВА АНДРІЙ САДОВИЙ. У ТОЙ ЧАС МИХАЙЛО ЦИМБАЛЮК ОЧОЛЮВАВ ЛЬВІВСЬКУ ОБЛАСНУ АДМІНІСТРАЦІЮ. ГЛАВА УГКЦ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ СЕМЕНЮК ВИКОТИВ ТОДІ ЮНОМУ ОЛІГАРХУ, ЯКИЙ І ДО ЦЕРКВИ НЕ ХОДИТЬ, ЧЕРВОНУ ДОРІЖКУ ТА ВРУЧИВ ВІТАЛЬНУ ГРАМОТУ ВІД ПАПИ РИМСЬКОГО

НА ВЕСІЛЛІ У ЦИМБАЛЮКА МОЛОДШОГО ПОБУВАВ МЕР ЛЬВОВА АНДРІЙ САДОВИЙ. У ТОЙ ЧАС МИХАЙЛО ЦИМБАЛЮК ОЧОЛЮВАВ ЛЬВІВСЬКУ ОБЛАСНУ АДМІНІСТРАЦІЮ. ГЛАВА УГКЦ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ СЕМЕНЮК ВИКОТИВ ТОДІ ЮНОМУ ОЛІГАРХУ, ЯКИЙ І ДО ЦЕРКВИ НЕ ХОДИТЬ, ЧЕРВОНУ ДОРІЖКУ ТА ВРУЧИВ ВІТАЛЬНУ ГРАМОТУ ВІД ПАПИ РИМСЬКОГО

Кого Тернопільська «Самопоміч» буде “пропихати” на міського голову обласного центру поки що не відомо. Відомо лише, що до цієї перспективної політичної сили вже заграють доволі амбітні «женихи». Зокрема, не проти бути висунутим і підтриманим Самопоміччю є сам Сергій Надал в якого (на його ж думку) є серйозні шанси стати ставлеником саме політичного проекту Андрія Садового та Ігоря Коломойського. Однак, в Сергія Віталійовича особистісні стосунки з Андрієм Садовим м’яко кажучи ніякі, на запрошення Сергія Надала створити з мерів західноукраїнських міст своєрідну раду безпеки під час Революції гідності Андрій Садовий знехтував, та і контактів на офіційному рівні не спостерігається між містами. Не кажучи вже про неформальне спілкування…
Містечкові очільники Самопомочі, зокрема Андрій Грицишин та Михайло Семенюк приобіцюють підтримку всім кому попало, про мерські амбіції заговорив «Вікнарьофф» Володимир Бліхар якого пан Семенюк вже возить і рекламує.
Про політичні амбіції і підходящу силу «Самопомочі» для старту говорить і команда Ярослава Колодія, який поки що видимої кампанії не веде, але….
Також, багато буде залежати від того, кому з потенційних претендентів на крісло міського голови Тернополя вдасться домовитися з Тарасом Пастухом, як діючим нардепом від Самопомочі обраним по місту Тернополю, або домовитися на вищому рівні – на пряму з очільником партії Андрієм Садовим. Про такі переговори нині говорять в штабі Віталія Цимбалюка.
Тож, як ляже карта Самопомочі в Тернополі скоро побачимо.
Василь Стукало, спеціально для “Про все”

4f575e4-p10

1 comment

  1. Саша

    Надал і Цимбалюк це два сапога пара, оден другого вартує. Що оден, що другий безтолоч і рвачі. Тернополяни не настільки дурні щоб таку непотріб вибирати знов в мерське крісло. Потрібно дивитись не на партійну належніст а на стаж роботи як господарника, економіста, спеціаліста, організаторські керівні способності. Хто такі Цимбалюки в Тернополі знають добре, ще не забули як за старшим гоцулом піджаки носили, одівали і двері в атомашину відкривали щоб Місько з Коломиї часом не надірвався. А синок бере приклад з татуся і в деяких моментах навіть перещеголяв його. Тай інтересно булоб почути скільки з приватного будиночка в с.Смиківці було злодіями викрадено нажитого нетрудовим шляхом, може хто правду для людей обнародує?
    Думайти люди кого будети вибирати мером, щоб знов якесь г….о не вибрати бо тоді вже точно пропаде Тернопіль як місто, а буде помийна яма.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.