111

apostolКолишній народний депутат України, а нині радник міністра внутрішніх справ Авакова – Михайло Апостол прикро здивував користувачів Фейсбуку своєю позицією. Надзвичайно активний пан Апостол у часи Майдану, не відстає й у час війни з Росією, оприлюднив у Фейсбуці інформацію-пораду для нинішнього голови Тернопільської ОДА Степана Барни.  Правда, написав це Михайло Апостол для губернатора”, який є поганенько підготовлений для такої відповідальної посади. Критичний читач-фотокор Тарас Хлібович відразу відреагував. Мовляв, у нас не має “губернаторів”. І дійсно, згідно букви закону не має у нас губернаторів. Водночас, навіть президент Петро Порошенко, який приїжджав до Тернополя представляти Барну , неодноразово використовував цей термін.

Проте, поважаючий себе галичанин, доволі скептично ставиться до губернаторів, яких сприймають за статусом проросійськими. Коментар же державного чиновника і перш за все, здавалось, патріота Михайла Апостола, прикро вразив: “Ніхто не знає що буде в жовтні-листопаді“.

Після такого зізнання всі в шоці і не коментують радника Авакова. Невже пан Апостол очікує на осінь в Західній Україні генерал-губернаторів Путіна?1 comment

  1. Саша

    Багато хто з посадовців напевне погано знає історію що називає область губернею, а може скучили за Московщиною? Ніколи на території України не було губернів. Чомусь Тернопільські чиновники всі мовчать за 12 спиртзаводів котрі є в Тернопільській області і котрі повинні платити податки в області. Нажаль з спиртзаводів поробили спиртцехи і як одне спиртобєднання зареєстрували в Київі, інтересно а куда сплачуються податки і чи взагалі вони платятся? Це що по господарськи? Продажа зброї, наркотиків і спирту це самий вигідний і прибутковий бізнис. Запитаєте чому така бідна у нас область? Та тому що нас злодюжки-бізнесмени мають за дураків і обкрадають, а прибутки від вироблення і продажі спирту ложать в свої власні кармани. Звідси і получається, що простий люд і держава з кожним роком біднішає а злодюжки-бізнесмени багатіють. Тут багато чого ще можна порахувати, куда ідуть гроші в Гутів, Чайківського і інших хапуг-аграріїв. Так що пане голово ОДА думайти, думайти і приймайте міри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.