111

gazВчора тернополяни могли побачити у своїх поштових скриньках нову безкоштовну газету “Тернопільська правда”. Відразу зазначимо, видання не має жодного стосунку до успішного аналогічного інтернет-проекту журналіста Василя Солтиса. Зроблена газета у стилістиці партії “Самопоміч”. Зареєстрована у Міністерстві юстиції України буквально днями – 3 квітня цього року. Засновником паперового видання є ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ОБ’ЄДНАННЯ “ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ”.

Офіційно ця структура зареєстрована на таку собі ЦИБАКОВУ ВІКТОРІЮ ВІКТОРІВНУ, яка внесла нуль гривень до статутного фонду громадської організації, яку вона очолює. Такими ж “пустишками” є співзасновниці організації – ХОЛОДЕНКО ЮЛІЯ САХІБІВНА та МЕЛЬНИЧУК АЛІСА ІГОРІВНА. Згідно даних міністерства юстиції,

26-річна Цибакова Вікторія, виявляється, не має жодного стосунку до Тернопільщини. Жінка прописана на Кіровоградщині, у місті Голованівськ, і за даними відкритих джерел в інтернеті займається виготовленням курсових робіт та рефератів. Наразі, за словами пані Вікторії, вона “сидить вдома і виховує дитину”.

Холоденко Юлія Сахібівна – другокурсниця економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України у Києві.

А ось Мельничук Аліса Ігорівна пробувала у 2013 році поступити у чотири столичні вузи, але так і не змогла стати студентом у жодному з них (див. у низу друге фото-скріншот)

Що ці діти можуть написати про наш край? Зрозуміло, що це підставні особи.

Аналізуючи зміст газети, починаєш розуміти, що автори хотіли добряче сплутати карти. З одного боку на передовиці Петро Порошенко,  який відвідав тернополянина  Дмитра Мерзлікіна, капіна 24 механізованої бригади, який пережив 36 операцій, а з іншого “мочилово” Романа Заставного, Віктора Шумаду, партії “Самопоміч” та “Свобода”. Єдина позитивна інформація про позитивні зміни у Тернополі: “Слідкуй за маршрутками через інтернет”, “Цьогоріч у Тернополі прокладуть нові тролейбусні лінії”, “В обласному центрі дитсадків побільшає”. Ну як, здогадалися, кому вигідна ця газета? Так, меру Сергію Надалу.

Додайте сюди те, що Надал перестане бути залежним від газети у кожну скриньку Вадима Перця, який також має намір наступну п’ятирічку спробувати пограбувати Тернопіль. На козир Перця у Надала буде свій незалежний ресурс, який може “клепати” хоч кожного дня.

Для впевненості можете переглянути цілий кольоровий розворот (а газета надрукована повністю в кольорі, що може собі дозволити далеко не бідний власник) про те, що Тернопіль не гірший, чим Івано-Франківськ, а в деяких моментах і кращий.

Чому мер не випускає свою газетку “Тернопіль вечірній”? А хіба вона має авторитет? Ви будете її читати, навіть якщо її надрукують 70 тисяч екземплярів у кожну скриньку? А тут нове видання,кожний хоча б пролистає з цікавості, а наївний повірить, що не так вже й погано у нашому місті влада працює.

Тираж 10 тисяч, можна схімічити з коштами, не світити на виборах у виборчому фонді. А головне – мочити конкурентів можна як хочеш – ніякої ж юридичної прив’язки. Якщо комусь “приспічить” – шукайте у столиці тих студенток-громадських активісток, які поняття зеленого не мають як їх використали.
reestr
РЕЄСТРАЦІЯ ГАЗЕТИ НА ЛІВУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ, ВІД ЯКОЇ ВІДХРЕСТИЛАСЬ ЇЇ ГОЛОВА ЦИБАКОВА ВІКТОРІЯ. ЖІНКА ЗАЯВИЛА, ЩО НЕ МАЄ ЖОДНОГО СТОСУНКУ ДО ПРАВОВОЇ ТА МЕДІЙНОЇ СФЕРИ АБИ ВИДАВАТИ ГАЗЕТУ
org
СТУДЕНТКИ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ЖОДНОГО СТОСУНКУ ДО ТЕРНОПОЛЯ, ВИДАЮТЬ ГАЗЕТУ ПРО НАШЕ МІСТО

ЩЕ Й РЕЄСТРУЮТЬ СВОЮ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ В ОСТАННІЙ ДЕНЬ 2014 року

ЩЕ Й РЕЄСТРУЮТЬ СВОЮ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ В ОСТАННІ ДНІ 2014 року

cybakova
mel
xol

ТРЕТЯ ЛІВА УЧАСНИЦЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЄТЬСЯ

ТРЕТЯ ЛІВА УЧАСНИЦЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХОЛОДЕНКО ЮЛЯ НАВЧАЄТЬСЯ у НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ БІОРЕСУРСІВ У СТОЛИЦІ.

2 comments

  1. Саша

    колись, 25 років тому м.Тернопіль дійсно було одним із найкращим і найчистішим містом в Україні. Нажаль за часи незалежності України м.Тернопіль стало одним із найгірших, найгрязніших міст в Україні. На сьогоднішній день навіть мови не можна вести про те щоб рівняти Тернопіль і Ів. Фрвнківськ. Вся суть в тому що в Ів. Франківську за часи незалежності мери міста думали не тільки за свій карман а ще думали за жителів міста, за благоустрій. В Тернополі за час незалежності України не було ніодного мера-господарника, всі як один були бездарі, хапуги, злодюги, пияки. Негода-інженер дизайнер з п.о “Ватра”, бездарний керівник-хапуга, єдине що добре зрпобив за 10 років це зняв памятник леніну, на більше розуму не хватило. Продав хмельницьким бізнесменам оптовий промисловий ринок, а це робочі місця, податки, наповнення місцевого бюджету. Другий бездар-мер ” чоботар” цей взагалі нічого не зробив для міста. Третій мер-пташник з В.Гаїв. Продавав курей і купив собі місце мера, а тут він вже розвернувся і всі свої власні питання вирішив сповна, прикупив і кафе, і ресторани, і готельчики, і навіть місце в ВР України. Правда для Тернополя також нічого доброго не зробив. Прийшов третій мер податківець-Надал. Цей вкрав і продав усе що можна і неможна, для міста також нічого доброго не зробив. Люди добрі , ви тільки вдумайтесь в те, що м.Тернопіль це єдиний обласний центр в Україні де не працює аеропорт. Про що ще можна говорити, про які успіхи і здобутки злодійкуватих мерів Тернополя. На сьогоднішній день Тернопіль це найгірший і найбідніший обласний центр в Україні і все це завдячуючи жителям Тернополя котрі вибирали собі не мера-господарника, а пройдисвітів-злодіїв, котрі вирішували тільки свої шкурні, власні питання. Скоро будемо вибирати нового мера-когож вибиремо? Думайти . Слава Україні! Героям слава!

  2. Узбекистанчик

    Надал лиє бруд як може.Бо вже ніяка партія не поможе йому пройти мером вдругий раз! Гіршого мера як сьогоднішній свободівець Тернопіль ше не мав…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.