На Тернопільщині вже 5 мільйонерів задекларували свої доходи

Поділитися

MoneyКожен громадянин може зробити свій індивідуальний внесок у добробут нашої вітчизни шляхом добровільного декларування доходів та сплати податків.
Так, у рамках цьогорічної деклараційної кампанії до територіальних органів ГУ ДФС у Тернопільській області 5 громадян подали декларації про майновий стан і доходи за 2014 рік із доходами більше 1млн гривень. Загалом цією категорією громадян задекларовано суму загального річного оподаткованого доходу в розмірі майже 9 млн грн, в тому числі майже 4 млн грн доходу від продажу нерухомого та рухомого майна, 1,2 млн грн доходу у вигляді спадщини тощо. За наслідками декларування, громадянами нараховано податкових зобов’язань в сумі 180,9 тис. грн, з яких на дату подання декларацій самостійно сплачено 150,6 тис. гривень.
Нагадуємо, що декларацію про майновий стан і доходи за 2014 рік необхідно подати до 1 травня 2015 року. Отже, шановні громадяни, не зволікайте з поданням декларацій і вже найближчим часом завітайте до податкової інспекції та задекларуйте свої доходи.
Пам’ятайте, що повна і своєчасна сплата податків є запорукою добробуту нашого регіону та країни загалом!
Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Тернопільські податкові міліціонери проходять службу в зоні АТО

Розрахунки за експортно-імпортними операціями у сфері ЗЕД здійснюються протягом 90 календарних днів