111
ВОЛОДИМИР БОЙКО

ВОЛОДИМИР БОЙКО

Про те, що колишній народний депутат Володимир Бойко добровільно відмовився від статусу нардепа мало хто знає на Тернопільщині. Політик, здобувши переконливу перемогу у 2012 році по “зборівсько-бережанському окрузі” №165, не висував своєї кандидатури на дострокових виборах. Тоді він переміг регіонала-аграрія Івана Чайківського, і ударівця Петровського, і рухівця Вихруща, і уенпіста Болєщука, кунівця Володимира Ткача. У перемогу Володимира Бойка, проти якого навіть клона висунули, ніхто не вірив. У 2014 році Володимир не брав участі у виборах. Чому? Прийде з АТО – розкаже. Маючи двох маленьких дітей, він міг би знайти собі “відмазку”.

Ми згадали про Володимира Бойка тому, що тема АТО так приїлася в політичній рекламі, що хочемо нагадати читачам про звичайних наших хлопців, які пішли на фронт не заради благ, а інколи всупереч цьому. І тому заявочки у Тернополі, що альтернативи злодію-меру  не має, що Тернопіль й так прогресивно виглядає, порівняно з іншими містами в Україні, не сприймаємо категорично. Є десятки, якщо не сотні молодих, порядних людей. І не в проплачених псевдопраймерізах заставного вирішувати, хто у нас найдостойніший.

За три місяці спілкування з тернополянами з різних сфер життя нашого міста найважливіший критерій, який висувають усі – порядність. Після Революції гідності люди хочуть свого мера просто поважати. Звичайно, наступні позиції професіонал, патріот. Але з ці дві  риси нібито характеризують і нинішнього злодія в головному кріслі міської ради.

Цих кілька рядочків не є рекламою Володимира Бойка. І не знайдеться у нього “джоджикових друзів”, які “сапопомічно” випхають кандидатом… Володі ще служити і служити…

До виборів чимало часу. Вони мають відбутися у жовтні цього року. Погляньте уважно навколо. Запропонуйте хоча б таку ідею – стати мером чи депутатом своїм колегам, друзям чи просто авторитетним для Вас особистостей, яких поважаєте і вважаєте достойними “нести хрест міського голови Тернополя чи депутата”. Напишіть їм у соцмережах, якщо не знайомі особисто…

Люди, невже ви допустите, щоб ці злодії-партократи вкрали у вас  і ваших дітей майбутні 5 років? А, може, й усе майбутнє. На Путіна потім не нарікайте, якщо переоберете лайно чи якийсь новий кізяк…

boyko

5 comments

 1. Микола

  Гвавт! Та це повна фігня, Бойуо нічого взагалі на окрузі не зробив, ніяких інтересів не відстояв, взагалі ніхто його не бачив на місцях в окрузі!!!! Не пишіть фігні!

 2. Олег Іванович, пенсіонер

  Як тільки щось напишуть про порядну людину, відразу збігаються шакали, щоб оббріхувати. Бойко – єдиний нардеп. який приїздив у наше село до виборів і після. І що найцікавіше – після – набагато частіше! прийом громадян приводив! поважаю того хлопця, хоч він і зелений. але чесний чоловік. це по очах видно було. і по мештах і пікапчику, на якому їздив. теперішнє мурло з блоку порошенка ще не відійшло від будуна і у нас навіть оголошення не причепили, що приїде Тарас Юрик. про гуменюків, стойків та інших – навіть не згадую..

 3. Марійка

  Бойка катастрофічно не вистачає Тернопільській “Батьківщині”, Васю Деревляного погнати, то й партія б з колін встала. Розвалив, обпаскудив все, цікаво чи Вася збирається на вибори. Не доробила Юля реформу партії, Тернопіль минула, а треба.

 4. Беерзовиця

  1. “Маючи двох маленьких дітей, він міг би знайти собі “відмазку”.” – брехня!
  2. НЕВІДОМИЙ Володимир Бойко …отримав найбільше голосів у В.Березовиці, але НІЧОГО для виборців не зробив! Н І Ч О Г О , хоч звертались до нього неодноразово! Він – любив обіцяти.
  3.Те, що він зараз в АТО – це добре. Тому що ПІСЛЯ АТО люди міняються… ЧИ НЕ ТОМУ ВІН ВІДМОВИВСЯ ВІД ЖИРНОЇ ПОСАДИ? А МОЖЕ ПОДУМАВ СОБІ : НА 6 МІСЯЦІВ…. А скоріше за все: НІХТО ЙОМУ НІЧОГО НЕ ПРОПОНУВАВ! БАТЬКІВЩИНА ГУД БАЙ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.