111
ВОЛОДИМИР БОЙКО

ВОЛОДИМИР БОЙКО

Про те, що колишній народний депутат Володимир Бойко добровільно відмовився від статусу нардепа мало хто знає на Тернопільщині. Політик, здобувши переконливу перемогу у 2012 році по “зборівсько-бережанському окрузі” №165, не висував своєї кандидатури на дострокових виборах. Тоді він переміг регіонала-аграрія Івана Чайківського, і ударівця Петровського, і рухівця Вихруща, і уенпіста Болєщука, кунівця Володимира Ткача. У перемогу Володимира Бойка, проти якого навіть клона висунули, ніхто не вірив. У 2014 році Володимир не брав участі у виборах. Чому? Прийде з АТО – розкаже. Маючи двох маленьких дітей, він міг би знайти собі “відмазку”.

Ми згадали про Володимира Бойка тому, що тема АТО так приїлася в політичній рекламі, що хочемо нагадати читачам про звичайних наших хлопців, які пішли на фронт не заради благ, а інколи всупереч цьому. І тому заявочки у Тернополі, що альтернативи злодію-меру  не має, що Тернопіль й так прогресивно виглядає, порівняно з іншими містами в Україні, не сприймаємо категорично. Є десятки, якщо не сотні молодих, порядних людей. І не в проплачених псевдопраймерізах заставного вирішувати, хто у нас найдостойніший.

За три місяці спілкування з тернополянами з різних сфер життя нашого міста найважливіший критерій, який висувають усі – порядність. Після Революції гідності люди хочуть свого мера просто поважати. Звичайно, наступні позиції професіонал, патріот. Але з ці дві  риси нібито характеризують і нинішнього злодія в головному кріслі міської ради.

Цих кілька рядочків не є рекламою Володимира Бойка. І не знайдеться у нього “джоджикових друзів”, які “сапопомічно” випхають кандидатом… Володі ще служити і служити…

До виборів чимало часу. Вони мають відбутися у жовтні цього року. Погляньте уважно навколо. Запропонуйте хоча б таку ідею – стати мером чи депутатом своїм колегам, друзям чи просто авторитетним для Вас особистостей, яких поважаєте і вважаєте достойними “нести хрест міського голови Тернополя чи депутата”. Напишіть їм у соцмережах, якщо не знайомі особисто…

Люди, невже ви допустите, щоб ці злодії-партократи вкрали у вас  і ваших дітей майбутні 5 років? А, може, й усе майбутнє. На Путіна потім не нарікайте, якщо переоберете лайно чи якийсь новий кізяк…

boyko5 comments

 1. Микола

  Гвавт! Та це повна фігня, Бойуо нічого взагалі на окрузі не зробив, ніяких інтересів не відстояв, взагалі ніхто його не бачив на місцях в окрузі!!!! Не пишіть фігні!

 2. Олег Іванович, пенсіонер

  Як тільки щось напишуть про порядну людину, відразу збігаються шакали, щоб оббріхувати. Бойко – єдиний нардеп. який приїздив у наше село до виборів і після. І що найцікавіше – після – набагато частіше! прийом громадян приводив! поважаю того хлопця, хоч він і зелений. але чесний чоловік. це по очах видно було. і по мештах і пікапчику, на якому їздив. теперішнє мурло з блоку порошенка ще не відійшло від будуна і у нас навіть оголошення не причепили, що приїде Тарас Юрик. про гуменюків, стойків та інших – навіть не згадую..

 3. Марійка

  Бойка катастрофічно не вистачає Тернопільській “Батьківщині”, Васю Деревляного погнати, то й партія б з колін встала. Розвалив, обпаскудив все, цікаво чи Вася збирається на вибори. Не доробила Юля реформу партії, Тернопіль минула, а треба.

 4. Беерзовиця

  1. “Маючи двох маленьких дітей, він міг би знайти собі “відмазку”.” – брехня!
  2. НЕВІДОМИЙ Володимир Бойко …отримав найбільше голосів у В.Березовиці, але НІЧОГО для виборців не зробив! Н І Ч О Г О , хоч звертались до нього неодноразово! Він – любив обіцяти.
  3.Те, що він зараз в АТО – це добре. Тому що ПІСЛЯ АТО люди міняються… ЧИ НЕ ТОМУ ВІН ВІДМОВИВСЯ ВІД ЖИРНОЇ ПОСАДИ? А МОЖЕ ПОДУМАВ СОБІ : НА 6 МІСЯЦІВ…. А скоріше за все: НІХТО ЙОМУ НІЧОГО НЕ ПРОПОНУВАВ! БАТЬКІВЩИНА ГУД БАЙ…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.