У Тернопільській міській раді намагаються маніпулювати громадською думкою (фото)

Поділитися

aktyvСьогодні у Тернопільській міській раді мало відбутися спільне засідання громадських організацій і влади. З того нічого путнього не вийшло, оскільки громадські організації вирішили не дати себе обдурити і зманіпулювати. У знак протесту активісти покинули зал засідання. Про це написала у Фейсбуці Люба Вовк: “Представники громадськості, які ініціювали створення комісії для розв’язання суспільно-політичного конфлікту між громадою Тернополя та міською радою, демонстративно покинули зал засідань. Причиною стало невиконання міською радою зобов’язання щодо зупинки будівельних робіт на Привокзальному майдані на час розв’язання конфлікту. Громадські організації ТО ВО Автомайдан, Самооборона Майдану, Рада бізнесу Тернопілля, Тернопільська правозахисна група не будуть шукати компромісу з владою, яка не дотримується обіцянок. Громадські організації залишають за собою право на кардинальні дії”.

Натомість у Тернопільській міській раді вирішили, що інтернету не існує, соцмереж теж. Єдиний фотоапарат у руках прес-служби міської ради. По-іншому цю брехню пояснити неможливо. Щодо громадських-організацій проституток, які “лижуть владі”, навіть не згадуємо. Прочитати про них можна у офіційному повідомленні.

На сайті міської раді йдеться: “6 квітня мало відбутися засідання комісії, під час якої представники чотирьох громадських організацій, забудовник, архітектори, фахівці з охорони культурної спадщини, цивільної оборони, підприємці та працівники міської ради повинні були обговорити усі конфліктні питання щодо будівництва торгового об’єкту біля залізничного вокзалу. Проте представники громадських організацій не взяли участі у роботі комісії

«На жаль, не було конструктивної розмови з представниками громадських організацій, – розповідає голова комісії, заступник міського голови Тернополя Вікторія Остапчук. – Від них прозвучало єдине зауваження призупинити роботи на даному об’єкті. Забудовник каже, що зараз він будівельних робіт не проводить, там тривають лише ремонтні роботи мереж «Укртелекому» для забезпеченням безперебійних телекомунікаційних послуг».

Питання впорядкування території біля залізничного вокзалу через стихійну торгівлю виникло ще у 2011 році, адже уже тоді неможливо було визначити, хто там мав право торгувати та як сплачувати кошти до бюджету. Згодом було оголошено конкурс на пошук інвестора, який мав за власні кошти привести у відповідність торгові об’єкти біля вокзалу і таким чином вирішити питання стихійної торгівлі біля вокзалу і на вул. Чорновола, забезпечивши продавцям альтернативу.

Окрім ПП «Околиця» ніхто заявку на конкурс не подав, у результаті чого з ним було укладено інвестиційну угоду, у якій передбачено сплату коштів до міського бюджету і проведення благоустрою території Привокзальної площі. Також у даному об’єкті будуть створені робочі місця для підприємців та для приїжджих торгівців з близьких сіл.

Підприємці, які торгують біля залізничного вокзалу кажуть, що будуть відстоювати будівництво торгового об’єкту. Адже місто повинне розвиватися, а люди у такий складний час повинні працювати у належних умовах.

«Наша громадська організація буде захищати будівництво, адже там будуть, у першу чергу робочі місця та створені належні санітарні умови», – зауважила член правління громадської організації «Підприємці Галичини» Ольга Шакір.

kylyk

ФОТО ВІД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. ЗНАЙДІТЬ РІЗНИЦЮ З РЕАЛЬНИМ
ФОТО ВІД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. ЗНАЙДІТЬ РІЗНИЦЮ З РЕАЛЬНИМ

Новим мером Тернополя мав би стати політик на зразок Володимира Бойка

У педагогічному університеті відбудеться вечір, присвячений композитору Ігорю Проню