111

1442Шановні тернополяни! Хочу Вас повідомити, що порядку на вулиці Шептицького, де знаходиться “постійно діюча ярмарка” на дорозі, не буде ніколи!!! Комунальний ринок, який будувався для підприємців завдяки інвестиційному проекту , став приватним!!!

Місце там вартує 550$ за квадратний метр+оренда за місяць, тобто торгова точка обійдеться підприємцям у 8000$(в час кризи).

Місць для бабусь, які торгували на тротуарі там не має!!!

Підсумовуємо: перше- підприємці з дороги не підуть (бо не мають куди, а на приватний ринок не можуть собі дозволити); 2-на тротуарах все також залишиться як є. Тепер питання-що змінилось(крім того,що хтось собі набив кишені)???? Для підприємців , для тернополян??? Нехай ідуть на приватний ринок??? А скільки коштуватиме для мешканців міста їхня продукція, якщо вони заплатять за місце біля 200 000 грн+місячну оренду??? Це їх проблеми??? Ні це наші!!! Нас знову мають за дурнів!!!

Сьогодні о 17-00 підприємці проводять зібрання, має бути представник міської ради Камінський. Приходьте послухайте, як у громади вкрали майно.

Ігор Василів

2 comments

  1. Саша

    Ці всі злодії з меської ради давно вже повинні сидіти в тюрмі, а в звязку з тим що правохоронні органи в Тернополі та області не працюють належним чином то ці злодії з міськради та мерії продовжують обкрадати громаду міста. Так буде і дальше до тої пори пока не запрацюють як положено правохоронні органи і не посадят з десяток злодіїв міськради та мерії в тюрму. Тільки після цього буде порядок. Але шановна громадо на це не надійтесь тому що керівництво правохоронних органів також хоче щось собі заробити-прихватити а без мера не можуть вкрасти і тому іде кругова порука.

  2. pp

    О, Василів сплив! Правильно, гімно не тоне. Вже тепер інший рекет, чи то Автомайдан хоче базаром керувати? Раніше Василів пнувся керувати ДАІ, але так як ДАІ знищують, то взявся за базар, тут прибуток більший.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.