ЗНО: допомагаємо готуватися

Поділитися

proxy.imgsmail.ruНа Яндекс.ЗНО з’явилися завдання для підготовки до державної підсумкової атестації (ДПА), яку проходять усі школярі після 4, 9 та 11 класів. Тепер на сервісі можна готуватися не лише до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), але й до підсумкових робіт за курси молодшої, середньої та старшої шкіл.

На zno.yandex.ua додано 170 варіантів ДПА з основних предметів. Це завдання, які використовувалися на атестації 2014 року. Вони допоможуть школярам набити руку й оцінити свої сили. Будь-який тест можна пройти онлайн, одразу дізнатися результат і переглянути допущені помилки.

Для тих, хто поки що серйозно не думав про підсумкові роботи, відкрито сторінку zno.yandex.ua/info. Там можна дізнатися, що і коли потрібно проходити у рамках ДПА та ЗНО, які зміни відбулися у порядку їх проведення. Наприклад, цього року підсумкова атестація з української мови відбуватиметься у форматі зовнішнього оцінювання – результати цієї роботи зарахують і як ДПА, і як ЗНО.

Сервіс Яндекс.ЗНО було відкрито у листопаді 2013 року. У першому півріччі минулого року, напередодні ЗНО-2014, ним регулярно користувалися 160 тисяч осіб. Загалом вони пройшли тести близько 800 тисяч разів. Зараз на ресурсі доступно понад 500 тестів. Це завдання для підготовки до ЗНО та ДПА, а також перевірні роботи моніторингу освіти для 5 та 10 класів. Міністерство освіти і науки України офіційно рекомендувало сервіс для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, яке потрібно пройти для вступу до ВНЗ.

Хто хоче цензурувати “Чортківські новини”?

Украинка Мария Музычук стала 15-й чемпионкой мира по шахматам