Коломойський безпідставно вважає, що Саакашвілі здасть Одесу росіянам

Поділитися

983809_3Екс-губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський неймовірно казиться через втрату впливу. Спочатку Коломойського самого звільнили через скандал зі журналістом біля Укртранснафти. Потім він втратив вплив на Укрнафту. Після цього Коломойський оголосив, що подає в суд на державу Україна і хоче відсудити 5 мільярдів доларів. Разом з тим структури Коломойського завинили державі більше 8 мільярдів гривень. Вчора Порошенко звільнив ставленика Коломоського – голову Одеської облдержадміністрації Ігоря Палицю. Саме тому мільярдер і власник “Приватбанку” та трьох іноземних паспортів почав критикувати колишнього президента Грузії. Слід очікувати, що цепні пси Коломойського – 95 квартал і телеканали 1+1, 2+2 почнуть кампанію травлі нового керівника Одещини.

Насправді ж Саакашвілі один з найбільших ворогів Кремля, виграв війну грузино-російську. Тепер проросіська влада у Грузії хоче арештувати Саакашвілі.

***

Екс-губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський стверджує, що Ігор Палиця не писав заяви про звільнення з посади голови Одеської ОДА за власним бажанням. Про це повідомляє Кореспондент, що належить олігарху втікача Януковича – Курченку

Згідно з інформацією у І.Палиці напередодні була запланована зустріч в Адміністрації Президента. Відповідаючи на питання, як І.Палиця поспілкувався з главою держави, бізнесмен відповів: “Зустріч пройшла в дружній конструктивній атмосфері. Йому подякували за роботу і сказали, що його послуг (як глави Одеської ОДА – Ред.) більше не потребують”.

За словами І.Коломойського, на момент прибуття в АП І.Палиця не знав, що його змінить М.Саакашвілі.

“Щодо М.Саакашвілі я взагалі здивований. Думаю, це тимчасова фігура. Зараз він здасть Одесу росіянам, а потім доведеться її знову відвойовувати. Побуде деякий час губернатором, а потім його змінять на якигось нікчему типу Гончаренка”, – зазначив він.

“До речі, питання – скільки у нього громадянств? Мене, напевно, переплюне. Американське, грузинське, голландське, тепер ще й українське треба приймати. Будемо чекати поки Андрушко його про це запитає”, – додав І.Коломойський.

Нагадаємо, Ігор Палиця вважається людиною Ігоря Коломойського і був призначений губернатором Одеської області 6 травня 2014 року.

Відомо, що 29 травня Кабмін вніс подання, задовільнивши прохання Президента про призначення Михайла Саакашвілі на посаду голови Одеської ОДА. Раніше заступник глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий заявив, що прогноз ймовірності того, що Президент України Петро Порошенко призначить колишнього Президента Грузії Михайла Саакашвілі губернатором Одеської області становить99%.

Також А.Геращенко повідомив, що кандидатуру М.Саакашвілі на пост губернатора Одещини запропонував Президент.

Згодом прес-секретар Одеської ОДА Микола Покровський заявив, що представлення М.Саакашвілі як нового голови ОДА відбудеться у суботу о 14:30.

Як відомо, М.Саакашвілі отримав громадянство України.

 

Она отказала своему парню, сделавшему ей предложение, сказав, что не хочет идти к алтарю “жирной невестой”

Стрічку “Плем’я” визнали кращим українським фільмом в 2014 році