Мистецько-краєзнавчою імпрезою буде репрезентовано унікальне видання – 3-томний енциклопедичний словник «Тернопільщина. Історія міст і сіл»

Поділитися

47886989Намір видати докладні історико-географічні, архівні та мистецькі нариси про Тернопільщину виник ще 2010 року. Починаючи з 2011, обласна рада розпочала втілювати його у життя – була створена редакційна рада, зібраний колектив авторів тощо. Лише у минулому 2014 році було віднайдено можливість виділити  з обласного бюджету  кошти на друк книг. Таке видання – єдине в Україні. Аналогічне побачило світ ще у радянські часи у 70-их роках (з 1962 – по 1973 рр.) минулого століття – «Історія міст і сіл УРСР» у 26 томах.

3-томний енциклопедичний словник «Тернопільщина. Історія міст і сіл» – це значний науковий доробок групи авторів та має велику історико-краєзнавчу цінність. Є у  друкованій та  електронній версії.

Свято знайомства із книгами відбуватиметься у п’ятницю, 15 травня, об 11. 00 годині в Тернопільському академічному театрі імені Тараса Шевченка та стане своєрідним історичним дійством.

Про наш край розповідатимуть знаменні постаті Василько Теребовлянський, Байда Вишнівецький, аматорські та професійні художні колективи!

До тернополян завітають знані земляки, як то Іван Марчук, Роман Лубківський та інші.

Основний документ іноземця в Україні – посвідка

У Тернополі об’єднаються люди, які зазнали незаконного кримінального переслідування