111

ОБЕРЕЖНО, ЦЕ ФАЛЬШИВА ЗАЯВА. ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ ТУТ. Голова ТОГО «Майдан Тернопіль» Богдан Брич не писав цієї заяви.

Більше року триває конфлікт між мешканцями вулиці Злуки та будівельною фірмою ПП «Матла» з приводу забудови стадіону «Текстерно». Наша організація і я особисто виступили на боці громади та доклали чимало зусиль, щоб не дати забудівнику вчинити свавілля і забрати стадіон. Під тиском всіх небайдужих людей, 29 квітня цього року розпорядженням міського голови було створено комісію з вирішення даної суперечки, в яку ввійшли представники громадськості, забудівника , міської ради. Очолив комісію депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк. В цей же день відбулось перше засідання, на якому забудівником був представлений попередній проект реконструкції стадіону та побудови поряд з ним додаткових спортивних об’єктів. Даний проект не викликав заперечень. З метою розгляду натурних ескізних пропозицій та остаточного погодження проекту, члени комісії вирішили провести 5 травня виїзне засідання на стадіоні «Текстерно». Проте воно так і не відбулось. Натомість, на засіданні 6 травня голова комісії Петро Ландяк несподівано виступив проти усіх попередніх домовленостей, причому аргументації щодо своєї позиції так і не привів. Така його заява викликала подив членів засідання, адже тепер позитивний підсумок роботи комісії можна поставити під великий сумнів.

ТОГО «Майдан Тернопіль» хоче нагадати усім учасникам будівельного конфлікту та зацікавленим сторонам, що комісія створювалась для вирішення проблем громади, а не для маніпулювання думкою громадян та використання суперечки у якихось власних політичних проектах з метою отримання зиску напередодні місцевих виборів.

З повагою,

Голова ТОГО «Майдан Тернопіль» Богдан Брич

13 comments

 1. коновальця15

  Ландяк карєрист. Добре що Брич це поняв зараз

  1. БОГДАН БРИЧ

   Друзі, прошу максимальний репост!
   Справа в тому, що сьогодні я довідався про те, що в в інтернет-газеті 20 хвилин зявилась стаття про те, що начебто наша організація ГО”Майдан Тернопіль” зробила заяву, в якій розкритикувала голову комісії міської ради з питань врегулювання ситуації що, виникла по стадіону “Текстерно” Петра Ландяка.
   Довожу до відома всіх тернополян, що жодної заяви з цього приводу ні я, ні члени нашої організації не робили. ГО”Майдан Тернопіль” немає жодних притензій до депутата міської ради Петра ландяка , як до голови комісії. Ми розуміємо, що питання стадіону “Текстерно” тепер лежить не тільки у господарській площині для Тернополя, а і у політичній, тому що незабаром місцеві вибори.
   Наразі ГО”Майдан Тернопіль” перебуває виключно в громадському секторі і не підтримує жодну політичну силу.
   Максимальний репост!!!!!!!!!!!!!

   ГО”Майдан Тернопіль”

 2. коновальця15

  Нехай депутат покаже де його партквиток кпрс.
  Кидалово по коновальця з будівництвом магазину без документів і дозволів і ще в депутати рветься.думацте

 3. Петро Ландяк

  Чи правду ти пишеш , Богдане??!

 4. БОГДАН

  Шкода, але цій нашвидкоруч створеній Надалом комісії не до снаги вирішити це не просте питання стадіону ВАТ”Текстерно”. Не потрібно забувати також і про те, що під бетонним забором, яким огороджено комбінат не можна будувати стадіон. Комісія хоче рекомендувати міській раді виділити ПП”Матла” альтернативну земельну ділянку для будівництва, а територію колишнього спортивного закладу не забудовувати.Я не можу погодитися з такою пропозицією і пропоную питання вирішити так:
  – для задоволення вимог тернополян щодо необхідності збереження цієї території для потреб людей в заняттях спортом виділити нову земельну ділянкуне ПП”Матла”, а для створення спортивної зони в парку “Відродження” Про стадін “Текстерно” балачки припинити бо вони ні до чого доброго не приведуть, а лише збурюватимуть громаду Тернополя;
  – для реалізації цієї пропозиції залучити Тернопільськуміську раду та кошти усіх забудівників і генпідрядчиків, які на сьогодні активно забудовують Тернопіль, забляючи на цьому колосальні прибутки, нічого не роблячи для вирішення містобудівних проблем нашого міста;
  -припинити роздмухування проблеми стадіону ВАТ”Текстерно” ,не завжати ПП”Матла” продовжувати розпочате будівництво житла бо цього спортивного закладу на сьогодніне не Існує і вимагати від ПП”Матла” чогось білбшого від того, на що він погодився і передбачив проектом будівництва не коректно бо він цьго не потягне і ,як наслідок від потистояння, розпочне судовий розгляд суперечки, вимагаючи через суд відповідних компенсації в тому числі грошових за надані йому колосальні збитки;
  -треба думати трішки шорше, масштабніше і не рубати гіляку, на якій сидиш бо по ту сторону конфлікту знаходиться теж невелика частина тернопльської громади, яка очікує своєго законного житла, за яке вона проплатила саме в цих будинкх, які споруджуються ПП”Матла” на земельній ділянці колишнього стадіону;
  -на жаль, протестна акція запізніла,і її ініціатори працють сьогодні не на нас тернополян,а на наших всім відомих нам воргів, сіючи між нами розбрад, а це що ні до чого доброго не приведе бо постраждають всі – і забудівник, і громада Тернополя;
  – давйти поки що заспоїмося,дочекаємося рекомендацій комісії, але доповнимо її склад новими людьми бо в нинішньому нашвидкоруч зформованому складі при такрму її голові /Петру Ландяку/ очікувати від роботи цієї комісії чогось мудрого не доводиться, або створімо нову комісію вже не з працівників міськради і з депутатв, а з представників громди, для яких правильне вирішення проблеми забудови території стадіону є дійсно болючим.

 5. Саша

  Нівякому разі не можна віддавати стадіон “Текстерно” під забудову і не може бути розмови про те що в парку “Відродження” побудувати стадіон. Парк і так вже забудували торговельними точками, кафе, церкви, скоро не буде де з тітьми погуляти. Старше покоління садило цей парк не для того щоб всякі ублюдки його вирубували і забудовували. Є ще достатньо місця для забудови на Обєздні дорозі і нічого забудовувати спортплощадки і парки і проти цієї безтолкової забудови потрібно підніматись всьому місту. Гляньте як розбудовується Ів.Франківськ, там в першу чергу в ценрі міста будують скверики, парки, алеї, дитячі площадки, місця відпочинку для жителів міста, а житлові масиви зводять на околицях міста. І нема чого продавати цетр міста під висотки.

  1. ПРАВДА

   Розпочалась досить грязна інформаційна війна. Брич Богдан не Є автором даної заяви. Хтось намагається створити конфлікт між членами робочої групи щодо конфлікту навколо діючого стадіону по проспекту Злуки. Але, шановне панство, ніц у вас не вийде. Стадіон був, є і БУДЕ для людей а не для забудови.

 6. саша

  тепер почалась передвиборча боротьба Брича та Ландяка. Точно громада не виграе з цього

 7. Ландяк Петро

  Дещо про стадіон ВАТ “Текстерно” . Комісія засідала 06 травня.. а не 5 травня . як планувалось, по тій причині , що забудівник мав принести 5 травня , на 9год. а фактично приніс на 14год. в управління архітектури схему розміщення об’єктів в масштабі 1:1000. З метою потреби попереднього ознайомлення з матеріалами, я вирішив комісію перенести на 06 травня. В той день комісія не могла прийняти рішення, так як домінувало дві позиції : представники громадськості і я на їхньому боці погоджуються на розміщення ЛИШЕ одного будинку, забудівник хоче два.
  Так як ініціатором створення комісії був міський голова я побував у нього 7 травня, для того щоб вияснити його позицію. Надал С. також висловився за потребу заміни земельної ділянки і запитав мене чи можна там розмістити два будинки, на що я відповів . що один – ТАК і на це погоджується ініціативна група по захисту стадіону.
  Після свят, планую у вівторок, провести третє, думаю можливо останнє, засідання комісії, на яке я вже запросив міського голову . Адже без нього і без депутатів від партії Свобода, які мають більшість у раді НЕ МОЖЕ БУТИ ПРИЙНЯТО жодне рішення.
  Відносно заяви (фейкової чи справжньої) про роботу комісії і мою в ній, роль, поданої від ТОГО “Майдан Тернопіль” за підписом Брича Богдана, який є також членом комісії та розміщеної на окремих сайтах , її голова .відхрещується ( у розмовах) від причетності до її підготовки і подання.. Подивимось. як новоспечений громадський діяч буде діяти практично . а не лише на словах.. Скажу від себе -це цинічна 100% (стовідсоткова) БРЕХНЯ.Якщо заява справді не від Брича – тоді вона від керівника міської ради і забудівника, які перебувають у міцному і дружньому контакті!!!

 8. Петро Ландяк

  Дещо про стадіон ВАТ “Текстерно” . Комісія засідала 06 травня.. а не 5 травня . як планувалось, по тій причині , що забудівник мав надати 5 травня , до 9год. а фактично представив після 14год. в управління архітектури схему розміщення об’єктів, в масштабі 1:1000. З метою потреби попереднього ознайомлення з матеріалами, я вирішив комісію перенести на 06 травня. В той день комісія не могла прийняти рішення, так як домінували дві протилежні позиції : я і представники громадськості наполягали на розміщення ЛИШЕ одного будинку, забудівник хоче отримати дозвіл на два.
  Так як ініціатором створення комісії був міський голова я побував у нього 7 травня, для того щоб вияснити його позицію. Надал С. також висловився за потребу заміни земельної ділянки і запитав мене чи можна там розмістити два будинки, на що я відповів . що один можливо і на це погоджується ініціативна група по захисту стадіону, а якщо два -то це призведе до забудови територіі стадіону.
  Після вихідних я планую провести третє, думаю останнє, засідання комісії, на яке я вже запросив міського голову . Адже без нього і без депутатів від партії Свобода, які мають більшість у раді НЕ МОЖЕ БУТИ ПРИЙНЯТО жодного рішення.
  Відносно заяви (фейкової чи справжньої) розміщеної на окремих сайтах , поданої від ТОГО “Майдан Тернопіль” за підписом Брича Богдана, який є також членом комісії, про роботу комісії і мою роль в ній, її голова відхрещується ( у розмовах) від своєі причетності до її підготовки і подання.. Подивимось. як новоспечений громадський діяч буде діяти практично . а не лише на словах.. Скажу від себе -це цинічна 100% (стовідсоткова) БРЕХНЯ.Якщо заява справді не від Брича – тоді вона від керівника міської ради і забудівника, які перебувають у міцному і дружньому контакті!!!

 9. Ландяк Петро

  Я запросив аноніма- Коновальця15,поспілкуватись в редакції За Збручем, можна і в присутності Бориса Машлянки. Приходьте поговоримо, Можете і з центру міста взяти своїх поводирів, які вами маніпулюють, якщо ви реальна особа , а не ФЕЙК??!

 10. Едуард

  Як заступник голови ГО “Майдан Тернопiль” заявляю, що дана стаття неправдива. I нiякого вiдношення до нашоi органiзацii не мае. А створена, щоб розсварити нас i завести в тупiк вирiшення даного питання.

 11. Степан

  Брич з Ландяком такі “громадські діячі”, що їм краще корів пасти, а не відстоювати інтереси людей. В двох соснах не можуть розібратися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.