“Клівленд” переміг в овертаймі другого матчу і зрівняв рахунок у фінальній серії НБА

Поділитися

1433489861_dzheyms-final-bolКлуб “Клівленд Кавальєрс” вперше в історії фіналів НБА переміг на виїзді і зрівняв рахунок у серії до чотирьох перемог проти “Голден Стейт Ворріорс”— 1:1, повідомляє ESPN.

З початку поєдинку ініціативу захопили господарі паркету зусиллями атакуючого захисника Клея Томпсона, котрий відзначився 9 очками (20:12). Однак баскетболісти “Кавальєрс” відповіли ривком 10:0 і вийшли вперед.

Друга чверть пройшла під акомпанемент дуелі лідера “Кавс” Леброна Джеймса та захисника К.Томпсона (у обох гравців по 20 набраних очок), а перша половина закінчилася у рівній боротьбі 46:47.

Наступний ігровий відрізок пройшов за великої кількості помилок обох колективів та малої результативності (15:14).

За три хвилини до кінця основного часу Л.Джеймс вивів гостей вперед з різницю в +11 очок, але “Голден Стейт” врятував “MVP” регулярного сезону Стефен Каррі, який кидком з-під кільця перевів гру в овертайм — 87:87.

За чотири секунди до кінця додаткової п’ятихвилинки вирішилася доля зустрічі. С.Каррі припустився втрати і “Клівленд Кавальєрс” перемогли 93:95 та зрівняли рахунок у фінальній серії НБА — 1:1.

Лідери матчу: “ГСВ” — Томпсон (35 очок + 5 підбирань), Каррі (19 + 6 підбирань + 5 передач + 6 втрат), Барнс (11 + 6 підбирань), Грін (10 + 10 підбирань + 5 перехоплень + 3 блок-шота). “Кавс” — Джеймс (39 + 16 підборів + 11 передач), Мозгов (17 + 11 підборів), Сміт (13), Деллаведова (9 + 5 підбирань + 3 перехоплення).

Зазначимо, що “Клівленд” реалізувавши 32,6 відсотків у матчі, показав найнижчий відсоток попадання з гри для команди-переможця виїзного матчу фіналу починаючи з сезону-1954/55.

Нагадаємо, що участь в матчі не брав один із лідерів “Клівленда” плеймейкер Кайрі Ірвінг із-за перелому колінної чашечки.

Крім того в лазареті команди зі штату Огайо вже давно перебувають гравці збірної США та Бразилії Кевін Лав і Андерсон Варежао відповідно.