Вчора на дальньому пляжі була неймовірна автомобільна пробка (відео)

Поділитися
Фото з торішньої автопробки на дальньому пляжі. Так би мовити - для порівняння
Фото з торішньої автопробки на дальньому пляжі. Так би мовити – для порівняння

Про Тернопіль часів Анатолія Кучеренка говорили -“місто церков і заправок”. І як протягом наступних півтора десятка років влада України не знущалася над своїми громадянами, українці не просто вижили, але й доволі непогано себе почувають. Про це можна судити із кількості автомобілів, які заполонили дороги найбіднішого обласного центру. Навіть “золота ціна” на пальне не змусила багатьох шоферів відмовитись сідати за кермо.

І якщо через”шумахерів” тернопільських доріг доволі часто виникають корки: аварія на гривню, а наслідки на кілометри і втрачені години, через аварію біля 11 школи кілометрова “пробка” і навіть бувають тролейбусні “корки” або й через байдужість даїшників.

Торік, у серпні, вперше у Тернополі утворилась автомобільна пробка до дальнього пляжу.

Вчора автомобільна пробка біля дальнього пляжу була у двічі довшою торішньої. Якщо торік автор відео проїхав пробку за дві хвилини (див . відео), то цього року знадобилось часу у двічі більше.

Причина автокорків у непристосованості дороги до активного руху, водіїв-рагулів, які паркуються на вузькому шляху “аби машина не нагрілася на сонці”, “шумахерів”, які перебуваючи в пробці, вирішують, що їм на пляж вже не потрібно і починають розвертатись назад… Словом, дивіться відео і робіть власні висновки.

Неймовірна пробка під Тернополем (фоторепортаж)

Як браконьєри в нерест трійниками “забагрили” сома у селі Городок Заліщицького району (відео)

Тернопільські руфери залізли на Катедральний собор (відео)