Бюджет Тернополя додатково отримав лише 95 мільйонів, а витрат близько 179 мільйонів

Поділитися

Проект змін до бюджету міста на 2015 рік було затверджено на останньому засіданні виконавчого комітету.

У проекті бюджету пропонується збільшити дохідну частину бюджету на 52 600 гривень, які будуть розподілені на усі бюджетні галузі.

Із цієї суми найбільші витрати підуть на заробітну плату працівників бюджетних установ та оплату енергоносіїв у цих закладах.

Загалом, цього року на капремонт у місті виділили 26 мільйонів, у той час як ще 34 мільйони повинні витратити на заробітні плати лікарям і вчителям.

Також у проекті бюджету заплановано додатково виділити майже 400 тисяч для придбання безкоштовних медикаментів, більше 200 тисяч для реабілітації та лікування учасників АТО, більше 300 тисяч на проведення капітальних ремонтів у медичних закладах.

За словами очільника міста, у результаті бюджетної децентралізації казна Тернополя додатково отримала лише 95 мільйонів гривень надходжень, а витрат – 179 мільйонів.

  • – Оскільки є дуже багато дискусій про те, що в результаті децентралізації місто отримало додаткові надходження, то хочу сказати, що додатково місто отримало 95 мільйонів гривень, але разом з тим отримало і 179 мільйонів додаткових витрат, які в попередні роки не несло. Діючий уряд Яценюка виявився чудовим учнем попередника Азарова, який вміє тільки гарно звітувати про будь-які реформи, – розповів Сергій Надал.

Київська поліція затримала кортеж Суркіса

Як у Львові порушувала закон Ольга Фреймут (фото)