111

5Pif7OmWaYkСьогодні, 13 серпня, у Львові застукли за неправильним, або ж як називають борці з автохамами “рагулським” паркуванням, відому телезірку Ольгу Фреймут.

Про це повідомляє Marta Turetska на сторінці Варти-1 у Фейсбук, передає Корупція Інфо.

Вийшла собі пообідати в районі Привокзальної, перехрестя вулиць Стороженка і Чоловського. Дивлюсь на тротуарі стоїть припаркований Range Rover. Підійшла. За кермом панянка в сонячних окулярах і з мініатюрною чіхуахуа. Я зробила зауваження. У відповідь стандартні авихтотака,#адеямаюстати “, і на кінець “включу аварійку, так краще?”. Після чого пані пішла по справах.
Ну я взялася фотографувати, прибігає власниця і – увага! – фраза, від якої я зареготала і трохи розгубилася: “Може хочете селфі з селебріті”?
Вибачайте, пані Оля Фреймут, не впізнала. Вітаю у Львові!-, йдеться в повідомленні.

hiqhaSVOScY gLUJrvbeBeA

1 comment

  1. Саша

    Фреймут рахує що її все дозволено бо вона веде срану проплачену передачу. Гнати її потрібно з ресторанів і кафе. Автомашину купила за зарплату? По ресторанах ходить перевірки якоби робить , а скільки такі перевірки коштують? Якщо перевіряє ресторани то що їй дозволено порушувати правила паркування? Людина яка сама порушує закони ніколи нічого доброго для держави і для суспільства не зробить. Всяку мразь потрібно ставити на місце.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.