111

RM-4dkgy7zMПатрулюючи нічним містом працівники Управління Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області затримали злочинця з 28-річним стажем перебування за гратами.
Злочинцем виявився добре знайомий міліції 48-річний місцевий житель, який неодноразово мав проблеми з законом. Нещодавно він звільнився з місць позбавлення волі, але, не звикши заробляти на життя законно, знову взявся коїти злодіяння.
Цього разу крадій-невдаха запримітив магазин фототехніки. Проникнути у середину він вирішив з допомогою ножа та побутової відкривачки. Зробивши наскрізний отвір в стіні магазину зловмисник вже був готовий проникнути в середину, але потрапив в поле зору держохоронців.
Наряд Управління Державної служби охорони затримали злочинця на місці скоєння злочину, не давши йому змоги втікти та довести своє діло до кінця. Затриманого доставлено до чергової частини Тернопільського міського відділу міліції. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Тож, зловмиснику доведеться знову сісти на лаву підсудних.

ocjgnyUy1Tw jjCv-ju7kHQ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.