111

12009796_886605918074803_1124128402285548059_nВи пам’ятаєте з університетських лав «криву Лаффера» в курсі макроекономіки? З гордістю і радістю повідомляємо, що її автор, відомий американський економіст Артур Лаффер, приєднується до команди Міністерства фінансів України! Економічний радник таких потужних урядів, як уряд Рейгана в США та «залізної леді» Маргарет Тетчер у Великобританії обійматиме посаду радника Міністра фінансів Наталії Яресько з податкових питань!

Мета нашої співпраці з містером Лаффером – створення прозорої, ефективної податкової системи, яка стимулюватиме інвестиції, створення робочих місць, покращить якість надання державних послуг для бізнесу, і тим самим надасть потужний поштовх для сталого економічного зростання нашої країни.

Впевнені, результати не змусять чекати! З нами світовий успіх та досвід!

Міністерство фінансів України1 comment

  1. Саша

    Нічого в цього радника не получиться. Перш за все потрібно розігнати цей бездарний, корумпований уряд, який не хоче ніяких змін а думає тільки як би більше вкрасти. Потрібно набрати грамотних, чесних,принципових спеціалістів, котрі будуть переживати за розвиток України, за благополучне майбутнє Українського народу, які будуть проводити реформи на ділі а не фейкові щоб задурити людям голови. Тільки тоді буде результат від іноземних радників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.