Авакова змусили зробити переклад свого російськомовного виступу у Львові

Поділитися

avakovЛьвівський активіст Святослав Літинський добився у суді зобов’язання МВС надати йому український переклад російськомовного виступу міністра Арсена Авакова, який було розміщено у YouTube.

2 тижні тому на каналі МВС у YouTube було розміщено відео-виступ міністра. «Подивився в інтернеті на офіційному YouTybe-каналі МВС виступ Арсена Авакова. Наскільки я зрозумів з опису, він щось говорив про нову поліцію. Мене це питання цікавить, я є представником громадськості в комісії при прийманні в нову поліцію, але мені нічого не було зрозуміло», – зазначив Літинський.

Святослав Літинський
Святослав Літинський

Святослав попросив МВС надати йому автентичний переклад, оскільки, відповідно до законодавства, офіційні структури зобов’язані публікувати інформацію, яка подається недержавною мовою, з автентичним перекладом. Але у міністерстві відмовилися це робити, тому активіст подав до суду.

Два роки тому Літинський подав позов проти компанії Samsung через відсутність маркування пральної машинки українською мовою. Йому вдалося домогтися того, аби й інші виробники пральних машин почали маркувати товари українською мовою.

Окрім цього, через суд Літинський домігся від ПриватБанку надавати виписки та чеки українською мовою. А 7 серпня цього року він отримав український паспорт без дублювання даних російською мовою, вигравши перед цим суд.

watcher.com.ua

 

Гроші з мобільного рахунку Київстар тепер можна отримати у відділеннях Нової Пошти

Хто кого: Лаффер Яценюка чи Кабмін Лаффера?