Замість Сергія Надала в крісло мера Тернополя пропихають ще більших пройдисвітів

Поділитися

brexnaПро те, що Сергій Надал не достойний вдруге посісти крісло мера зрозуміло кожному грамотному тернополянину, який хоч трішки цікавиться громадсько-політичним життям.

Разом з тим, зрозуміло, що на місце міського голови мітять чимало політичних пройдисвітів, зокрема екс-мер Тернополя, а нині нардеп Роман Заставний. Правда, Роман Йосипович не особисто хоче запхати дупу в крісло, а управляти через такого собі маловідомого Ігоря Вонса. Останній подає себе як борець з корупцією, хоч насправді є повним нулем, як і Тарас Пастух.

Бажання змістити Надала і “осідлати” мільйонні фінансові потоки у Заставного настільки велике, що інколи затьмарює здоровий глузд.

Минулого тижня Роман Заставний зі своєю компанією політичних перекотиполь розмістив чи не у всіх обласних газетах рекламну статтю, в якій вихваляє себе і шельмує Сергія Надала. Здавалось би, грошей накрасти Заставному з юриками і барнами вистачило, а от написати кілька різних аргументованих матеріалів – ні.

Зрозуміло, щоб обкрадений український народ однопартійцем Заставного – Арсенієм Яценюком, не може собі дозволити купувати кілька газет. Проте, інтелігенція, яка звикла читати, порівнювати, щиро дивується однаковим статтям з хвалебними одами нардепам Заставному і Юрику, розміщеними у фотоілюстраціях до статтей. У самих статтях прізвищ Заставного і Юрика не має, проте у в однаковісіньких статтях “світяться” їхні мармизи.

“Свято” такого дурнуватого антипіару коштувало Заставному понад 50 тисяч гривень.

Якби нормальна людина чесно заробила такі гроші, а не вкрала, то чи марнувала б їх на такі дурниці? Питання риторичне…

brexna 2
brexna 3

brexna4
ЛИШЕ В ГАЗЕТІ “НОМЕР ОДИН” ПОЗНАЧЕНО, ЩО ЦЯ СТАТТЯ НАДРУКОВАНА НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ.

Чому тернополяни не підтримують діючого мера Сергія Надала? (опитування)

Олена Абакумова: “За що любити Тернопіль, а чого вимагати від влади?”