111

brexnaПро те, що Сергій Надал не достойний вдруге посісти крісло мера зрозуміло кожному грамотному тернополянину, який хоч трішки цікавиться громадсько-політичним життям.

Разом з тим, зрозуміло, що на місце міського голови мітять чимало політичних пройдисвітів, зокрема екс-мер Тернополя, а нині нардеп Роман Заставний. Правда, Роман Йосипович не особисто хоче запхати дупу в крісло, а управляти через такого собі маловідомого Ігоря Вонса. Останній подає себе як борець з корупцією, хоч насправді є повним нулем, як і Тарас Пастух.

Бажання змістити Надала і “осідлати” мільйонні фінансові потоки у Заставного настільки велике, що інколи затьмарює здоровий глузд.

Минулого тижня Роман Заставний зі своєю компанією політичних перекотиполь розмістив чи не у всіх обласних газетах рекламну статтю, в якій вихваляє себе і шельмує Сергія Надала. Здавалось би, грошей накрасти Заставному з юриками і барнами вистачило, а от написати кілька різних аргументованих матеріалів – ні.

Зрозуміло, щоб обкрадений український народ однопартійцем Заставного – Арсенієм Яценюком, не може собі дозволити купувати кілька газет. Проте, інтелігенція, яка звикла читати, порівнювати, щиро дивується однаковим статтям з хвалебними одами нардепам Заставному і Юрику, розміщеними у фотоілюстраціях до статтей. У самих статтях прізвищ Заставного і Юрика не має, проте у в однаковісіньких статтях “світяться” їхні мармизи.

“Свято” такого дурнуватого антипіару коштувало Заставному понад 50 тисяч гривень.

Якби нормальна людина чесно заробила такі гроші, а не вкрала, то чи марнувала б їх на такі дурниці? Питання риторичне…

brexna 2
brexna 3

brexna4

ЛИШЕ В ГАЗЕТІ “НОМЕР ОДИН” ПОЗНАЧЕНО, ЩО ЦЯ СТАТТЯ НАДРУКОВАНА НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ.4 comments

 1. Михайло

  Недавно була стаття як редактор сайту “Про все” є членом команди Налала на вибори і пише статті які лакей Надал попросить. Думав фейк но прочитав цю статтю і поняв що правда.

 2. ганна придушана

  кожен мер по-вашому – пройдив1т. Т1льки ви сами1 розумн1 та чесн1. То йд1ть до людей, розкаж1ть про ваш1 плани 1 коли вас виберуть – починайте д1яти. 1 нав1ть якщо ви 1з шк1ри вил1зете 1 на благо народу продасте останню сорочку – ви все одно будете поганим. Така людська дума завжди була 1 буде. Подяки не чекайте. Але ж не треба кожного поливати брудом. Було щось 1 хороше. Чи1 це д1ти порозмальовували л1фти та ст1ни, хто це нетверезий б1йку починае? Хто краде посаджен1 кущ1. хто перекидае вазони? Мабуть Надал чи 1нш1 повинн1 стояти день 1 н1ч б1ля кожного вазона. Хоча б так1 м1лк1 поступки можна за собою контролювати 1 вчити сво1х д1тей? Н1, це винен Надал. чи Заставний, чи ще там хтось. На себе подив1ться. Заплатили вам за цю статтю? А якщо НАдал заплатить то в1н буде хороший?

 3. peter

  Так вже склалося, що всі наші мери – люди негідні поваги і доброго слова. Тут газета невинна.
  Протягом незалежності України ніхто з них не вирішив головне питання – сортування та утилізації сміття.
  Всі інші питання можна аналізувати потім. Але за цинізмом, нахабністю і розмахом корупції нинішній мер перевершив усіх порпередників. Ну що ж, залишається тільки крикнути:
  Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.