До виборів приведіть до ладу паспорт

Поділитися

pasport25 жовтня в Україні відбудуться вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Аби не втратити можливість здійснити волевиявлення, приведіть до ладу свій паспорт громадянина України.

У міграційній службі області нагадують про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України, у тому числі у зв’язку зі зміною прізвища, імені, по-батькові, вклеювання у паспорт фотокарток по досягненню відповідного віку. Зробити це можна у підрозділі міграційної служби чи Центрі надання адміністративних послуг за місцем реєстрації.

Для зручності громадян територіальні підрозділи міграційної служби працюватимуть в неділю у день виборів, однак відкладати паспортні питання на останній день все ж не варто.

Взяти участь у виборах 25 жовтня не зможуть вимушені переселенці. Відповідно до ЗУ «Про місцеві вибори» виборець, який на день волевиявлення перебуває за межами населеного пункту, в якому проживає, участі у місцевих виборах не бере. Не застосовується до цієї категорії громадян положення щодо можливості тимчасової зміни місця голосування виборця (ЗУ «Про Державний реєстр виборців»).

В Лондоне появился уникальный «небесный бассейн»

Найкумедніший біг-борд Тернополя: голосую за Надала, щоб мати чисту воду