Петро Гадз

Петро Гадз

Не виграла за підсумками виборів, звичайно, громада Тернопільщини. Якщо подивитись уважно – в радах засіли ті ж самі писки, тільки перефарбовані у нові партійні відтінки. Де таке бачено у цивілізованій країні, щоб “політичний труп”, яким є безсумніву колишній регіонал Петро Гадз, показав найкращий результат в області за партію вже нібито нової влади– 55%. Адже громадська думка вкрай негативно ставиться до такого “героя”. Чи що корисного для Тернопілля може зробити в облраді ще один регіонал в “Блоці Порошенка” Крижовачук Олег? Він, як і Гадз купив собі героя України.

Крижовачук Олег

Крижовачук Олег

Про це знають усі краяни.  Аграрії у нас неграмотні люди, які ледве два слова докупи вміють стулити, а вміють тільки обдирати людей, виплачуючи мізерні паї. Лише злиденне населення  може радіти і обирати депутатами таких горе-господарників.

Вже пісок сиплеться з Антона Білика, який очолював список Партії Регіонів до теребовлянської райради. Нині його подають просто як керівника ПАП “Іванівське” на Теребовлянщині. Люди добрі, а де ж політична відповідальність?!

Антон Білика не проявив громадянської позиції навіть на старості. а обслуговував регіоналів

Антон Білика не проявив громадянської позиції навіть на старості, а обслуговував регіоналів в часи Януковича

Аграрій-порошенківець Гасюк вів регіоналів до Лановецької райради. Березовський Юрій теж мав спільний партійний квиток з Янукович-Азаровим.

З такими “політиками” мають намір зробити коаліцію в облраді політичні сили, які туди зайшли.

Після Революції гідності нормальні політики мали б руку не подавати такій бидлоті, що прорвалась до обласної ради.

3 comments

 1. Міля

  І Гадз, і Крижовачук, і Білик – реальні аграрії. Дають роботу і можливості жити собі й людям. Через те їх обрали. А в часи Хоптяна мусіли якось лавірувати – бо не було б добре ні їм, ні людям, які у них працюють. Тому не пересмикуйте з регіоналізмом. Краще оцініть, що ви самі доброго робите для громади !

  1. Taras

   Підтримую, багато хто з керівників держпідприємст та аграріїв мусили підналаштовуватись під ригів, щоб залишитися на посаді чи зберегти своє підприємство, так було за минулої влади так є і за цієї. Проблема не в людях – проблема в системі…

 2. Вадим

  Знаю Олега Петровича ще з часів викладання в школі, хороший вчитель, потім десятки років очолює господарство в Підволочиському районі, відновив село, люди мають роботу, і на рахунок грамотності , то не знаю хто автор цієї статті, то Кличку, Парасюку, чи козаку Гаврилюку далеко до них!! Краще хай будуть депутатами господарники ніж безграмотні люди, лише за то що 5 хвилин голим на снігу постояв, а в глухому селі звідки Гаврилюк так і дороги досі немає. Тай його самаого в селі люди вже не бачать)) А крикливий і скандальний Парасюк?? я мовчу і про Тернопільських кандидатів, що рвалися до корита…

Напишіть відгук