111

Після ніяких колегій Олега Сиротюка, коли переливалось з пустого в порожнє, в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак приємно дивує громадськість. Здавалось би, у статусі “в.о.” Крисак мав би тихо сидіти та радіти, що йде стаж, “капає” зарплата, натомість бютівець доводить, що навіть у такій занепалій партії, як “Батьківщина”, є нормальні кадри, які не просто розуміються у сучасній економіці,  але вміють нею управляти. На своїй першій колегії Крисак продемонстрував, що не допустить бардаку в з ремонтом доріг, невиплатою зарплати. Юлику-молодшому, який керує дорожниками, написали у підсумку колегії, що незадовільно справляється зі своїми обов’язками. Сьогодні син екс-голови СБУ на Тернопільщині чемно сидів на колегії і не рипався, поки іншим “перепадало на горіхи”.

Варто зазначити, що Івана Крисака не було й сильно помітно в інформаційному просторі за перші тижні при владі. Шквал критики на нього посипався, коли бютівець поставив все на свої місці: переписав повноваження голови облдержадміністрації та заступників. Як відомо, Юрій Сиротюк 80% повноважень першого заступника “перекинув чомусь”  на Леоніда Бицюру. Більше того, свободівець навіть нахабно зайняв кабінет першого заступника. Нещодавно Крисак переписав розподіл обов’язків голови та заступників і це викликало шквал критики в інтернет-просторі. Зрозуміло, що бурю у склянці води підняв Леонід Бицюра, який втратив контроль на фінансовими потоками, кадровими призначеннями та іншими ласими шматками влади. Навіть сьогодні, коли не встигла закінчитися колегія, як на сайті “За Збручем” з’явилася проплачена Бицюрою статейка “Івана Крисака підозрюють в афері на мільйони доларів?”. Цю тему мусолили в ЗМІ свободівці аби зашкодити Крисику з призначенням ще у березні цього року. Не вийшло. І от тепер, коли бютівець відкинув злодюг від корита, “стара платівка” заграла знову.

Слухаючи перше питання “про стан виконання державного та місцевого бюджетів області за 11 місяців поточного року та очікувані підсумки за 2014 рік” було помітно, що виконуючий обов’язки губернатора Крисак не має на кого опертися. Свободівці Бицюра, Чашка та єдиноцентрист-перший заступник голови Тернопільської облради Тарашевський грали свою гру, немов останній не був запроданцем останні три роки і не співпрацював з владою Януковича-Хоптяна. Далі більше, Крисак не мав змоги прийняти рішення колегії, яке б чіткіше характеризувало дії хитренького керівництва Тернопільського району. Керівник райради Дідух, який вічно спить на усіх засіданнях в ОДА, дозволив собі хамити керівництву облдержадміністрації, чого не траплялись ніколи за всі роки незалежності. Аналогічно по-хамськи поводився вже звільнений Порошенком одіозний керівник Шумської райдержадміністрації Габор.

Здивував присутхіх Леонід Бицюра, який захищав регіоналку Олену Чумак, яка в.о. начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації. На колегії розглядали питання про ліквідацію управління капбудівництва, яке ще затіяв Олег Сиротюк. Експерти вважають, що це замовлення від великих будівельних компаній, які хотіли “сховати хвости”. В.о. губернатора Іван Крисак вирішив звернутися до правоохоронців. Правда, чи є в цьому сенс – невідомо, адже обласну прокуратуру контролюють поки ті ж свободівці. Про розграбунок земель недобудованої обласної бібліотеки – варто подивитися у відеозаписі. Заява Крисака викликала в залі ефект бомби.


Перша колегія нового губернатора Тернопільщини була схожа на урок географії

***

Губернатору Тернопільщини важливіші показники на папері, ніж люди з Майдану (відео)

***

Докерувались: спад інвестицій у Тернопільську область в 56 разів!!!

***

Кар’єри на Тернопільщині: губернатор вирішив перенаправити фінансові потоки

***

“Лебедина колегія” губернатора Сиротюка: гірше не буває (відео)

***

В.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак налякав злодіїв (відео, фото)

***

Комедія зі звіту голови Шумської райдержадміністрації (відео)

***

Голова Шумської райдержадміністрації уникнув недовіри з допомогою тітушок (відео)

***

У Шумську депутатів районної ради залякували бойовики в масках

 

 

6 comments

 1. олена

  Пане Бицюра Під керівництвом Чумак з Вашого дозволу невідомі люди на очах у працівників кількох організацій на поверсі зламали замки в каб.заступника начальника і забрали всю документацію. також багато документації зберігалось на базі УКБ де звільнені сторожі і всі працівники, яка її доля невідомо, машинами розкрадались ТМЦ з бази. Так що не потрібно казати , що прац УКБ знищили документацію.

 2. олена

  і як ви можете стверджувати що всі 17 працівників працювали погано, а виходить одна Чумак добре працювала-факт очевидний

 3. Алла Сергіївна

  Розповіли нам сьогодні у Підгайцях, як все відбулося. Не вірила, що таке можливо. Подивилась сюжет по ТТБ нічого не зрозуміла, потім знайшла шквал критики в інтернеті на Крисака. Якісь мені підозрілі видались ті статті – як тепер кажуть – замовні. Порадили на Про все переглянути – почитала, подивилась з годину відео – можу щиро сказати – наш губернатор молодець. Хоч він і в.о., але видно, що старається. Другі б на якого місці дійсно сиділи і тихо в тряпочку, а тут чоловік намагається припинити бордель, який розвели свободівці

 4. Андрій

  Сьогодні в облдержадміністрації всі прикалуються позаочі з Бицюри. Це ж треба, розклав свободівець все по поличках, думав мільйони заробити, а тут його простий хлоп з Ангелівки взув. Крисака зауважали. думали – тютя-тютею, а він з характером. Хоч хтось в області за державу дбає, як казав колись кіногерой Верещагін

 5. ДАНИЛО

  Женіть Бицюру. Це він мутить і робить в адміністрації всі інтриги. Краще б роботою зайнявся, а не плітками. А то толку, як з козла молока.

 6. Богдан

  пан Бицюра просто не на своєму місці. Йому треба працювати десь у соцзахисті або у геріатричному центрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.