Олена Підгрушна фінішувала лише на 12 місці

pidgryshnaУ норвезькому місті Шушен пройшов передсезонний жіночий спринт дистанцією 7,5 км у рамках відкритого кубка Норвегії, повідомляє Федерація біатлону України.

Найкращою з українок у спринті стала Ольга Абрамова — у неї четвертий результат, один промах на стійці і програш 16,7 секунд переможниці гонки італійці Доротеї Вірер.

З другим часом фінішувала лідер збірної Норвегії Тіріл Екофф — у неї теж один промах, і за часом наша співвітчизниця програла господарці змагань 11 секунд. Третя — спортсменка другої збірної Німеччини Маррі Хаммершмідт, яка фінішувала без промахів.

Крім О.Абрамової, в топ-10 гонки потрапила Юлія Джима — вона промахнулася при стрільбі на стійці, програш за часом рівняється 46 секунд. Два записних лідера української збірної Олена Підгрушна і Валентина Семеренко не зуміли закрити по дві мішені і опинилися на 12 та 16 місцях відповідно.

Інші українки Ірина Варвинець та Анастасія Меркушина — настріляли чотири і три кола штрафу, що дозволило фінішувати І.Вавринець 45-ю, а А.Меркушиній 47-ю.

Всього у спринті прийняли участь 88 біатлоністок.