111

14212138__largeТолько что на Раде реформ господин Саакашвили в ответ на мой вопрос к нему – почему он по ОПЗ общался с русским олигархом с Уралхима..и как это связано с процессом приватизации ОПЗ?.. – потерял над собой контроль.

Одесский губернатор сорвался в истерику и начал орать на меня: ” Никто не имеет права так разговаривать с Михаилом Саакашвили.. ты коррумпированный министр.. а я честный человек..” перешел к прямым оскорблениям.
Я воздержался от того, чтобы его ударить – плеснул ему в лицо водой.

Я давно не видел настолько ошизевшевшего популиста.. Не давал сказать ничего – перебивая всех, включая Президента.

Саакашвили – Пустобрех на трудностях, не отвечающий ни за что..

Хватит мне артистов и циркачей. Пахать надо а не трепаться!

Неудобные вопросы вызывают истерику? – надоело.. я не собираюсь терпеть хамство воинствующего мерзавца, ищущего громкий повод для отставки, провалив работу на своем непосредственном месте. Не намерен терпеть хама, обманывающего мою страну красивой позой – все гавнюки, а он в белом..

Коррупционеров нужно сажать, а не говорить о них месяцами и не предоставляя фактов. Или не Сакварелидзе занимается ОПЗ? Только при чем тут разговоры Саакашвили с русским Уралхимом?

ОПЗ нужно продавать открыто -западной компании с именем а не оффшоркам русского олигарха, с которым шушукаются чиновники, прикрываясь громкими фразами.

Просто надо было Саакашвили ответить.. а он сорвался..
Невинный вопрос вызвал истерику и оскорбления.. на воре загорелась шапка?

**

П.с. я видел, что снимала камера АП. Считаю его надо немедля обнародовать. Обращаюсь к Святослав Цеголко. Пусть люди видят.

Arsen Avakov

***

Я категорично вимагаю від прес-служби адміністрації Президента оприлюднити повний відеозапис негідної і провокаційної поведінки Прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ на сьогоднішній раді реформ. Відеозапис вівся з трьох камер, і український народ має повне право бачити і знати, хто ним керує. Я відповідаю за кожне моє слово вимовлене там. Настав час, щоб суб’єкти, які довели країну до ручки, відповідали за свої слова і дії.

Mikheil Saakashvili

3 comments

  1. Саша

    Всьо правильно Саакашвілі сказав у своєму виступі відносно Яценюка, Авакова і інших міністрів-корупціонерів. Сьогоднішній кабінет міністрів найгірший, найбільше корумпований за всі попередні уряди України. Винуватий в цьому в першу чергу Яценюк, який очолює цей уряд і приймає участь в корупційних схемах. Риба гниє з голова а уряд з примєр-міністрап. Тепер зрозуміло чому при формуванні уряду Яцпенюк вимагав поставити міністром МВС України шулєра-Авакова, який абсолютно нічого не розуміє в роботі міліції. Аваков відповідно підібрав собі такихже самих як і сам радниківГерещинко, Шкіряк, Апостол, Стойко і інших делетантів в міліцейські роботі. Тепер зрозуміло чому Аваков призначає на посади психічно хворих, раніше судимих, корупціонерів і т.д. і не віддає під суд тих міліціонерів котрі приймали активну участь в розгоні і побитті учасників Майдану. Це все саботаж і кругова порука, а риформами тільки прикривається і виганяє з міліції спеціалістів, які вміють злочини розкривати і які мають свою думку і не будуть холуями. Потрібно судити такий уряд і притягнути до відповідальності. Ганьба Авакову, Яценюку і їм подібних. Геть корупціонерів з уряду.

  2. Саша

    Яценюка потрібно відправляти у відставку. Це він довів людей до зубожіння і робить їх жебраками. Це Яценюк підняв ціну на газ для людей у сім разів, а тепер хвалиться, що міліони людей як жебраки стоять в черзі за субсидіями. Це Яценюк додумався щоб із пенсій брати налоги-це дебілізм. Як смів цей виродок назвати грузинів, верменів,білорусів-гастролерами, це ті люди які за покликом серця, допомогали українцям на Майдані в Київі, вигнати диктатора-Януковича. Яценюк і йому подібні знущаються з українського народу і наживаються. Яке має право людина-рейтинг якої дорівнює 1% керувати урядом країни? Ганьба ! ! !

  3. ганна придушана

    Саша, шановний, якщо люди доведен1 до зубож1ння. 1 я це можу п1дтвердити, то чому тод1 директор 1нституту соц1альних досл1джень Укра1ни Вячеслав Ковтун. на рос1йському пол1тичному телешоу “право голоса” з п1ною б1ля рота заявляе, що люди на Укра1н1 живуть дуже добре 1 з кожним днем все краще. Це для чого? Що рос1яни не знають як живуть на Укра1н1? 40% мають родич1в на Укра1н1. друз1в. знайомих, щом1сяця туди 1здять. А в1н сто1ть 1 бреше. А рос1яни не в1рять йому. а вважають. ща так1 брехуч1 в Укра1н1 вс1 д1лов1 люди. От вам 1 лице держави. На в1дм1ну в1д ВадимаКарасьова, котрий захищае Укра1ну. але говорить правду 1 розказуе про причини тих чи 1нших невдач. а не бреше на кожному кроц1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.