111

pidgrysnaЕкс-заступник міністра спорту за свободівською квотою,  але значно авторитетніша в іпостасі лідера української жіночої збірної з біатлону Олена Підгрушна продемонструвала неймовірний майстер-клас: вирвавала золото в естафеті у німкені Лаури Дальмайер  для української жіночої збірної на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу. Такого видовищного фінішу не пригадують вболівальники вже давно. І хоч російський коментатор намагався применшити перемогу нашої землячки, акценти розставили самі спортсмени.

Німецька біатлоністка Лаура Дальмайер не має претензій до Олени Підгрушної за епізод на фініші естафети на етапі Кубку світу в Рупольдингу, де їй на останніх метрах не дозволила обійти себе українка. “Шкода. Кінцівка вийшла безглуздою. Мені слід було негайно зміститися в середній коридор, але у мене не було сил”, – сказала Дальмайер. “Ми дуже раді, це великий успіх, а Підгрушна все зробила коректно”, – цитує Дальмайер T – Online з посиланням на ефір ZDF, пише Трибуна.

“Фініш з Лаурою був дуже важким. Вона дуже швидка дівчина, що довела на січневих етапах. На стійці розуміла, що її додаткові патрони не врятують і потрібно вивертатися навиворіт, щоб фінішувати першою. Добре, що я відпрацювала фінішну пряму до кінця, билася за кожен метр”, – цитує Підгрушну championat.com.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.