111

Вчора у сільській раді Довжанки відбувався справжній розбій. Сини колишнього керівника місцевого господарства Володимира Нацюка – Ігор і Михайло намагались незаконно проникнути у приміщення сільської ради. Як розповів інтернет-газеті “Про все” сільський голова Олег Ткач, з 11 січня 2014 року сільська рада з допомогою прокуратури відновила справедливість і відсудила своє адміністративне приміщення у ПАП “Перемога”, яким керує родина Нацюків. Фактично три роки тривала судова тяганина з приводу незаконного зайнятого приміщення цим підприємством на другому поверсі сільської ради. Наразі Нацюки утримують захоплені кабінети без будь-якого рішення виконавчого комітету сільської ради чи сесії. Коли енергетики з РЕМу відключили “Перемозі” світло у сільській раді, вони тишком-нишком підключились до живлення сільської ради. У сільраді не терпіли такої брутальності і офіційно відключили їх не тільки від свого енергопостачання, але й газу.

Щоб у приміщенні не ходили невідомі особи, кабінети на другому поверсі закрили.

Брати Нацюки вирішили, що їм закон не писаний і намагались відкрити кабінети. Для цього принесли болгарку. І поки один з братів відволікав працівниць сільської ради, скандалив і бився з ними ( див. відео), другий намагався розпиляти решітку.

Правоохоронці, яких викликали по номеру телефону 102 їхали до Довжанки майже годину часу. Більше того, по дорозі вони зустріли Нацюків, розпитали що там сталося і відпустили. Працівники селищної  ради, а також присутній депутат районної ради Тарасенко Руслан  шоковані через таку ситуацію. Адже це був розбійний напад на працівників сільської ради, погрози фізичної розправи і знищення.

Як відомо, Михайло Нацюк у “дивний спосіб” незаконно прихватизував значну частину майна громади села Довжанка. Теперішній голова сільської ради Олег Ткач не опустив рук, а доволі успішно повертає громадське майно. Зокрема, 22 об’єкти нерухомості, три водонапірні башти, водогін, будинок спеціаліста. Тому зрозуміло, що пан Олег користується в Довжанці авторитетом і повагою. Натомість Нацюки “прославились” на всю Україну, коли  самовільно відключили на пів року село і місцеву школу від водопостачання.

Відео з цих же подій

2 comments

 1. Аноним

  Невеличка римарка про кримінальне минуле секретаря с/ради Білої М.А., Про минуле голови Ткача О.М. (дівоче -Коцьолок) всім відоме.

  У Х В А Л А
  І МЕНЕМ УКРАЇНИ
  26.07.2013 року
  Справа №607/8900/13-к
  Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
  головуючого судді Базана Л.Т.
  при секретарі Вербицькому Р.А.
  розглянувши у підготовчому судовому засіданні у залі суду в м.Тернополі матеріали кримінального провадження №12012210180000119 разом з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності
  Біла Марія Альбінівна, уродженку с.Бенева Теребовлянського району Тернопільської області, громадянку України, із вищою освітою, працюючу секретарем Довжанської сільської ради, жительку с.Довжанка , раніше несудиму,
  – за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України,
  за участю: прокурора Савельєва Ю.В., потерпілих – Михайлишин Т.М., Нетофор Я.В., Поворозник М.С, Нетофор О.Д.
  ВСТАНОВИВ:
  Так, Біла Марія Альбінівна, працюючи на посаді головного бухгалтера ПАП «Перемога», як службова особа, яка здійснює адміністративно-господарські функції, у січні 2007 року вчинила службове підроблення, а саме внесла до офіційних документів – у договори оренди земельних ділянок завідомо неправдиві відомості, що мало місце за наступних обставин.
  В січні 2007 року Біла Марія Альбінівна подавала на реєстрацію у Тернопільське обласне головне управління земельних ресурсів договори оренди земельних ділянок, укладені між власниками земельних ділянок (орендодавцями) та ПАП «Перемога (орендарем) про те, що орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Оскільки в деяких договорах оренди були відсутні підписи власників земельних ділянок (орендодавців) у Білої М.А. виник злочинний умисел, направлений на внесення в офіційний документ – договір оренди землі завідомо неправдивих відомостей, реалізовуючи який вона, перебуваючи в приміщенні Тернопільського районного відділу ресурсів, що в м.Тернополі по вул.Кривоноса, 10, внесла в офіційні документи – договори оренди земельних ділянок завідомо неправдиві відомості, а саме у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підписи власників земельних ділянок без їх відома.
  Так, в договорах оренди землі від 01 березня 2006 року між орендодавцями та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавці надають, а орендар приймає в строкове платне користування земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 3, 57 га, 2, 84 га, 3, 67 га, 4, 4 га відповідно, які знаходяться в с.Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, Біла М.А. внесла завідомо неправдиві відомості, а саме у договорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підписи власників земельних ділянок
  Таким чином, своїми діями Білої М.А. вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.366 КК України – службове підроблення, тобто, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
  За даним фактом 24 грудня 2012 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження №12012210180000119 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України.
  21 травня 2013 року до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області надійшло клопотання про звільнення Білої М.А. від кримінальної відповідальності за вчинення нею кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності та закриття кримінального провадження, що було внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 грудня 2012 року за №12012210180000119.
  Суд, заслухавши прокурора, який клопотання про звільнення Білої М.А. від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України та закриття кримінального провадження з підстав закінчення строків давності підтримав, Білу М.А., яка не заперечила проти звільнення її від кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження, враховуючи позицію потерпілих , які у судовому засіданні не заперечили у звільненні Білої М.А. від кримінальної відповідальності, вважає, що Білу М.А. слід звільнити від кримінальної відповідальності за вчинення нею кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності та закрити кримінальне провадження виходячи з наступних підстав.
  Як слідує з п.1 ч.2 ст.284 КПК України кримінальне провадження закривається судом у зв’язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.
  Так, відповідно до ч.2 ст.286 КПК України встановивши на стадії досудового розслідування підстави для звільнення від кримінальної відповідальності та отримавши згоду підозрюваного на таке звільнення, прокурор складає клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності та без проведення досудового розслідування у повному обсязі надсилає його до суду.
  За ч.3 ст.288 КПК України суд своєю ухвалою закриває кримінальне провадження та звільняє підозрюваного, обвинуваченого від кримінальної відповідальності у випадку встановлення підстав, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.
  Кримінальні правопорушення, вчинені Білою М.А. , передбачені ч.1 ст.366 КК України є злочином невеликої тяжкості, за яке передбачено найтяжче покарання у виді обмеження волі на строк до 3 років.
  У відповідності до п.2 ч.1 ст.49 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минуло три роки – у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачено покарання у виді обмеження або позбавлення волі.
  Встановлено, що Біла М.А. вчинила кримінальні правопорушення невеликої тяжкості, з часу вчинення яких пройшло понад п’ять років, протягом цього строку нових кримінальних правопорушень не вчинила та не ухилялася від слідства та суду.
  На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 12, 44, 49 КК України, п.1 ч.2 ст.284, ст.285, ч.1 ст.286, ст.288, п.1 ч.1 ст.392, п.2 ч.2 ст.395 КПК України, суд, –
  УХВАЛИВ:
  Закрити кримінальне провадження №12012210180000119, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 грудня 2012 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366 КК України та звільнити Білу М.А. від кримінальної відповідальності за вчинення нею кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності.
  Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд протягом семи діб з дня її оголошення.
  Головуючий суддяЛ. Т. Базан

 2. fff

  Невеличка римарка про кримінальне минуле секретаря с/ради Білої М.А., Про минуле голови Ткача О.М. (дівоче -Коцьолок) всім відоме.

  У Х В А Л А
  І МЕНЕМ УКРАЇНИ
  26.07.2013 року
  Справа №607/8900/13-к
  Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
  головуючого судді Базана Л.Т.
  при секретарі Вербицькому Р.А.
  розглянувши у підготовчому судовому засіданні у залі суду в м.Тернополі матеріали кримінального провадження №12012210180000119 разом з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності
  Біла Марія Альбінівна, уродженку с.Бенева Теребовлянського району Тернопільської області, громадянку України, із вищою освітою, працюючу секретарем Довжанської сільської ради, жительку с.Довжанка , раніше несудиму,
  – за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України,
  за участю: прокурора Савельєва Ю.В., потерпілих – Михайлишин Т.М., Нетофор Я.В., Поворозник М.С, Нетофор О.Д.
  ВСТАНОВИВ:
  Так, Біла Марія Альбінівна, працюючи на посаді головного бухгалтера ПАП «Перемога», як службова особа, яка здійснює адміністративно-господарські функції, у січні 2007 року вчинила службове підроблення, а саме внесла до офіційних документів – у договори оренди земельних ділянок завідомо неправдиві відомості, що мало місце за наступних обставин.
  В січні 2007 року Біла Марія Альбінівна подавала на реєстрацію у Тернопільське обласне головне управління земельних ресурсів договори оренди земельних ділянок, укладені між власниками земельних ділянок (орендодавцями) та ПАП «Перемога (орендарем) про те, що орендодавець надає, а орендар приймає в строкове платне користування земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Оскільки в деяких договорах оренди були відсутні підписи власників земельних ділянок (орендодавців) у Білої М.А. виник злочинний умисел, направлений на внесення в офіційний документ – договір оренди землі завідомо неправдивих відомостей, реалізовуючи який вона, перебуваючи в приміщенні Тернопільського районного відділу ресурсів, що в м.Тернополі по вул.Кривоноса, 10, внесла в офіційні документи – договори оренди земельних ділянок завідомо неправдиві відомості, а саме у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підписи власників земельних ділянок без їх відома.
  Так, в договорах оренди землі від 01 березня 2006 року між орендодавцями та орендарем ПАП «Перемога», згідно якого орендодавці надають, а орендар приймає в строкове платне користування земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 3, 57 га, 2, 84 га, 3, 67 га, 4, 4 га відповідно, які знаходяться в с.Довжанка Тернопільського району терміном на 10 років, Біла М.А. внесла завідомо неправдиві відомості, а саме у договорі у графі «орендодавець» зімітувала та підробила підписи власників земельних ділянок
  Таким чином, своїми діями Білої М.А. вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.366 КК України – службове підроблення, тобто, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
  За даним фактом 24 грудня 2012 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження №12012210180000119 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України.
  21 травня 2013 року до Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області надійшло клопотання про звільнення Білої М.А. від кримінальної відповідальності за вчинення нею кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності та закриття кримінального провадження, що було внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 грудня 2012 року за №12012210180000119.
  Суд, заслухавши прокурора, який клопотання про звільнення Білої М.А. від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України та закриття кримінального провадження з підстав закінчення строків давності підтримав, Білу М.А., яка не заперечила проти звільнення її від кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження, враховуючи позицію потерпілих , які у судовому засіданні не заперечили у звільненні Білої М.А. від кримінальної відповідальності, вважає, що Білу М.А. слід звільнити від кримінальної відповідальності за вчинення нею кримінальних правопорушень, передбачених ч.1ст.366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності та закрити кримінальне провадження виходячи з наступних підстав.
  Як слідує з п.1 ч.2 ст.284 КПК України кримінальне провадження закривається судом у зв’язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.
  Так, відповідно до ч.2 ст.286 КПК України встановивши на стадії досудового розслідування підстави для звільнення від кримінальної відповідальності та отримавши згоду підозрюваного на таке звільнення, прокурор складає клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності та без проведення досудового розслідування у повному обсязі надсилає його до суду.
  За ч.3 ст.288 КПК України суд своєю ухвалою закриває кримінальне провадження та звільняє підозрюваного, обвинуваченого від кримінальної відповідальності у випадку встановлення підстав, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.
  Кримінальні правопорушення, вчинені Білою М.А. , передбачені ч.1 ст.366 КК України є злочином невеликої тяжкості, за яке передбачено найтяжче покарання у виді обмеження волі на строк до 3 років.
  У відповідності до п.2 ч.1 ст.49 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минуло три роки – у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачено покарання у виді обмеження або позбавлення волі.
  Встановлено, що Біла М.А. вчинила кримінальні правопорушення невеликої тяжкості, з часу вчинення яких пройшло понад п’ять років, протягом цього строку нових кримінальних правопорушень не вчинила та не ухилялася від слідства та суду.
  На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 12, 44, 49 КК України, п.1 ч.2 ст.284, ст.285, ч.1 ст.286, ст.288, п.1 ч.1 ст.392, п.2 ч.2 ст.395 КПК України, суд, –
  УХВАЛИВ:
  Закрити кримінальне провадження №12012210180000119, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 грудня 2012 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366 КК України та звільнити Білу М.А. від кримінальної відповідальності за вчинення нею кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366 КК України у зв’язку із закінченням строків давності.
  Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд протягом семи діб з дня її оголошення.
  Головуючий суддяЛ. Т. Базан

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.