111

12705776_10208685056353820_658436381669751731_nУкраїнський парламентарій і журналіст Світлана Заліщук оприлюднила у Фейсбуці інформацію про участь у мюнхенській конференції: “Дмітрій Медвєдєв виступив на безпековій конференції в Мюнхені. Основний посил – нам треба посилити діалог, без Росії світ не здатен боротися з глобальними загрозами, Україна має виконувати Мінські угоди, щоб вирішити громадянську війну.

Голова Конференції Вольфганн Ішінгер дав мені можливість першій поставити питання. Я нагадала російському прем’єру, що саме він та президент Путін почав нову главу війни, агресії та нестабільності в Європі. Починаючи з вбивств в Грузії, Україні та нині в Сирії. Передумовою ‘відновлення довіри’, яку згадав Медвєдєв мало б стати затвердження мандату ООН розслідувати збиття літака MH17 та визнання юрисдикції Міжнародного суду для розслідування злочинів проти людяності та воєнних злочинів з боку Росії.

Після завершення сесії до мене підійшли багато людей, просто щоб подякувати за питання й запевнити, що відповіді не було, але саме це і є показовою відповіддю.

Svitlana Zalishchuk

1 comment

  1. Саша

    Молодець Світлана за те що сказала Мидвєдєву правду в очі, в присутносі журналістів світу. Потрібно більше таких прямих виступів наших журналістів, політиків і державних діячів. Москаль пока не отримає по пиці не розуміє, що він робить не правильно. Потрібно створити умови щоб у москалів під ногами земля горіла, тільки таким чином їх можна зупинити. Там де появляється москаль, там кров і сльози, згадайте ,Придністровє-Молддову, Грузію, Нагоргий Карабах, дві Чеченські війни, Україну. Росія це країна-агресор, а з агресором розмова повинна бути тільки одна-знищення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.