111

45494660.c5s2rv06k3.W665Замітка про те, що в Чорткові хочуть звільнити з роботи вчителя за критичний вірш про владу мала надзвичайно великий резонанс. Переповідали журналістам інтернет-газети “Про все”, що роздруківку негласно читали у всіх педагогічних колективах Чорткова і найближчих сіл. Нам телефонували педагоги з Бережан, Кременеця, Шумська, Теребовлі і дякували, що порушили надзвичайно актуальну тему. “Освітяни нині як раби – дала влада команду і директори шкіл змушені затуляти “гріхи” в роботі комунальників силами педагогів та старшокласників. Відмовитись не дуже виходить, бо ж ніхто не хоче сваритися як з адміністрацією школи, так і районного “свинарника”.

Так і сказали люди – свинарника. “Подивіться, які кнурі там позасідали. Де то мордате може зігнутися? Та воно туфлі ледь може взути! На тих суботних-толоках помахають чинуші руками хто де має робити, а самі йдуть пити і жерти”.

Телефонували з Чорткова і нарвані люди. Одна пані ніяк не могла заспокоїтись, хто дав нам право такий вірш друкувати проти влади.

Звернувся до нас чортківський вчитель Андрій Федорків. Колишній афганець-педагог розповів, що його викликав нещодавно на розмову мер Володимир Шматько. Знаючи норов і хамовиту вдачу юного бюрократа, вчитель включив диктофон. І не прогадав. Мер “почав виховувати” педагога”, а коли побачив, що телефон записує їхню розмову – силою виштовхав із кабінету запрошеного вчителя. Записану аудіорозмову виклали в інтернет, проілюстрували розвагами Володимира Шматька, щоб громада побачила рівень виховання їхнього керманича і робила висновки.14 comments

 1. Уляна

  Навіть боюсь щось говорити. Знову скажуть когось захищаю. Але хочеться щоб люди бачили реакцію вчителів області. Це просто страшно які люди нами керують. Що скажеш на це пане анонімний Анатолію?

  1. Анатолій

   Шановна пані Уляно!

   Скажу Вам чесно, мер в даному випадку повівся по-хамськи, навіть якщо вчитель був неправий!!! Тому що посадова особа НЕ МАЄ ПРАВА!!! розпускати руки, коли до нього в кабінет прийшов ЙОГО РОБОТОДАВЕЦЬ і ВИБОРЕЦЬ!!!

   І я це відверто засуджую!!!

   Я не є адвокатом або підлабузником мера, але коли він робить щось на благо міста(як прибирання в парку на ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ТОЛОЦІ), я буду підтримувати його скільки стане сил.

   Але коли він буде шкодити місту( як , наприклад з бруківкою в центрі, котру переклали, забувши поміняти під нею водопровідні і каналізаційні труби та не зробивши водовідводів, при цьому недоцільно використавши наші з вами кошти( із деяких джерел 1 200 000 грн.)!!!) я не буду на його стороні, І тим більше не буду мовчати!!!!

 2. Аноним

  хочу сказати тільки одне що хотіли тей маємо, ми самі великою ціної привели їх до влади, а вони пуп землі роблять що хочуть

 3. Уляна

  Ми привели але в наших силах контролювати їх і не допустити до влади наступного разу

 4. Уляна

  Тут я з вами згідна і нам не треба цькувати один одного а треба піднімати питання доріг комунікацій, доцільного використання коштів. Ми прості громадяни і поки ми сваримося між собою наша мерія придумує нові схеми. Ми всі хочемо покращення в місті але його поки немає. Окозамилювальні ремонти доріг вже себе показали

 5. Аноним

  Вчитель афганець, як він себе позиціонує нехай розкаже як він пересварився з усіма вчителями в школі та директором . Хам рідкісний… а тепер до мера АТОшника докопався… МЕР МОЛОДЕЦЬ!!!

  1. Анатолій

   В даному випадку не має значення як поводив себе вчитель-афганець – а має велике значення, як повів себе посадовець, якому жителі міста, в тому числі і вчитель-афганець, ДОВІРИЛИ керувати містом!!!

   І на мою думку – така поведінка неприпустима!!!

   ГРУБОСТЬ – ПРИЗНАК СЛАБОСТИ!!!

  2. афганець

   а ви шановний АНОНІМНИЙ особисто спілкувались з цим “Хам рідкікісний,,”щоб робити такі висновки, чи може вчитель який написав вірш теж хам бо на “святість” замахнувся

 6. Аноним

  А фотка мера з панянкою респект. Достойно мера

 7. Аноним

  Анатолій а ви без гріха, кристально чисті,Хоча якщо людину критикують значить вона все робить правильно,

 8. Аноним

  Шматько тоже людина яка пройшла війну,і поки деякі з вас повідправляли своїх синів і чоловіків до польщі,франції чи америки сидете і критикуєте…хочілось би мені подивитись як би всі примудрі які вміють критикувати прийшли до влади і шо б зробили для міста?!Мер молодець,молодь підтримує тебе!

 9. tatysho-vasya

  Як правило, НЕДОвиховані люди переходять на особистості або використовують аргУменти, коли закінчуються … аргумЕнти. А щодо “участі в АТО” в якості “індульгенції” на хамство, то такий аргУмент, щонайменше, дивно чути. З яких це пір участь в АТО стало такою собі “охоронною грамотою” щодо неадекватної реакції на будь-який прояв критики чи зауваження?! Навпаки, той, хто брав участь у захисті своєї країни, мав би показувати приклад вихованості і толерантності у БУДЬ-ЯКИХ ситуаціях.
  Як свідчить досвід і факти, ми все ще живемо (вже майже 25 років!) в країні, в якій поняття порядності, відповідальності і громадянська свідомість все частіше стали підміняти хамством, пофігізмом і жлобством… 🙁 🙁 🙁

 10. Аноним

  в нас в Чорткові самі виховані люди живуть,тільки мер хам..всі ми так старших поважаєм,всім допомагаєм,а от мер така нехороша людина..айя яй…от його попередники були культурні виховані,всі жителі їх поважали любили і всі гірко плачуть за ними….люди скіки робиться,зробилось і буде робитись….хоч на те звертайте увагу….бо як робиться то недогода всім…люди в нашому місті роботи ше і роботи…Шматько ж неможе за один день зробити всьо …думайте трохи головами … а на рахунок хамства в кожного в житті буває момент коли ми можем нахамити,думаю не варто вже за це його обзивати …або просто хтось завжди шукає як запхати палки в колеса….бо коли хвалять мера коментів 0,ніхто ж ненапише оо молодець наш мер…а вартує тіки оступитись всьо обкакають зі всіх сторін….я не за ваших ні за наших просто констатую факт….що в нашому місті поступово стає затишніше….давайте хоча б не смітити,і підтримувати чистоту…особливо в парку який розчистили і можна вийти з дітьми погуляти…ще б качельок пару було б супер)))))

 11. Аноним

  Мер м. Чортків вже нечує простих людей — злетів немон птах у височінь .Це буде тривати до поки він при владі .Та прийде час за все спитають по правді І прийде час за все відповідати за свої вчинки та діла перед тими людьми що його обрали.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.