У Чорткові стало нормою ображати вчителів

Поділитися

45494660.c5s2rv06k3.W665Замітка про те, що в Чорткові хочуть звільнити з роботи вчителя за критичний вірш про владу мала надзвичайно великий резонанс. Переповідали журналістам інтернет-газети “Про все”, що роздруківку негласно читали у всіх педагогічних колективах Чорткова і найближчих сіл. Нам телефонували педагоги з Бережан, Кременеця, Шумська, Теребовлі і дякували, що порушили надзвичайно актуальну тему. “Освітяни нині як раби – дала влада команду і директори шкіл змушені затуляти “гріхи” в роботі комунальників силами педагогів та старшокласників. Відмовитись не дуже виходить, бо ж ніхто не хоче сваритися як з адміністрацією школи, так і районного “свинарника”.

Так і сказали люди – свинарника. “Подивіться, які кнурі там позасідали. Де то мордате може зігнутися? Та воно туфлі ледь може взути! На тих суботних-толоках помахають чинуші руками хто де має робити, а самі йдуть пити і жерти”.

Телефонували з Чорткова і нарвані люди. Одна пані ніяк не могла заспокоїтись, хто дав нам право такий вірш друкувати проти влади.

Звернувся до нас чортківський вчитель Андрій Федорків. Колишній афганець-педагог розповів, що його викликав нещодавно на розмову мер Володимир Шматько. Знаючи норов і хамовиту вдачу юного бюрократа, вчитель включив диктофон. І не прогадав. Мер “почав виховувати” педагога”, а коли побачив, що телефон записує їхню розмову – силою виштовхав із кабінету запрошеного вчителя. Записану аудіорозмову виклали в інтернет, проілюстрували розвагами Володимира Шматька, щоб громада побачила рівень виховання їхнього керманича і робила висновки.

Псевдоволонтер зухвало зірвав поїздку в АТО

У страсну п’ятницю в Тернополі будуть сильно лаятись на “Східному”