111

Випускний альбом 11-А класу 16-ої школи Тернополя у 2016 році, напевно, поб’є усі рекорди. Його автор Роман Савка. Для непідготовленого глядача ця мистецька робота може стати справжнім шоком. Проте, більшість користувачів інтелектуальної соціальної групи Фейсбук висловлюють своє щире захоплення творчістю земляків.

57 comments

  1. Lex

   От якби діти зробили набридшу “вєньєтку”, або не зробили нічого, а просто пішли б напилися, тоді б “анонімус” не вважав, що “нація дебіліє”.

 1. Максим

  Круто. Стильно. Незвично.
  Не те, що більшість випускників.
  Окремо хочеться відзначити роботу монтажера. Гарні пресети.

 2. Galja

  Тупо..я все розумію і дуже ціную творчий підхід до чого б це не було, але це не творчий підхід ,це хвора фантазія????????дуже прикро таке бачити в Тернополі.

  Я негативно вражена

  1. Ольга

   Бракує Вія та зміючки-Оленочки. Хоч щось би національне. Можливо робота і творча, але не для випускного.

 3. Evelina

  Цікаво до чого Роман хотів побудити глядача? І чи через 20 років враження будуть настільки ж позитивними? Романе, таку креативність базовану на фільмах “пила”, “форелі крюгер” і т.д. Половина з цих фільмів негативно впливає на несформовану психіку підлітків, а тому такі фільми часто забороняються для перегляду до 18 років. На яку публіку ти зробив свій “шедевр” разом з візажисом? Ти надивився “Україна має талант” і вирішив номінуватися на чергову премію?

  1. Аноним

   Я в шоці, замість того щоб переймати щось хороше від інших націй, наші люди переймають якісь жахливі речі! Тут відразу вилно що той хто це придумав справжній сатанист, а ті діти що згодились взяти участь у цему справжні глупці!, Нехай Бог боронить нашу Україну від такого мистецтва!!

   1. Lex

    Наші люди переймають креативність і ініціативність та демонструють чудові, як для школяра, навички роботи із відео. Що тут поганого? Не кожна дитина такими навичками володіє, та й не кожен дорослий.Таким навичками пишатися треба, а не скиглити про те, з яких фільмів підлітки взяли тематику. І доречі, видно, що гарна школа та злагоджений клас, бо не кожна школа надихне на творчу діяльність і не кожні діти об’єднаються між собою для здійснення творчого проекту.

    1. Аноним

     Наскільки влучний коментар. Темні затуркані люди не зрозуміють. Дітей і автора зразу записали в маньяки. Зацікавленість,творчість,креативність,згуртованість ось основні плюси такої ідеї.

  1. Lex

   Та й не кажіть, як можна схвалювати здатність дітей до творчості, ініціативності та запису відео такого рівня, що не кожен дорослий зробить? Це ж принижує цих бездарних дорослих та інших дітей-бездар, які такими навичками не володіють. Вибиватися із сірої маси небезпечно – бо сіра маса починає закльовувати.

 4. Аноним

  Таким вразити легко. От придумати щоб було і креативно і без збочень-це важче.
  Свою дитину в такому альбомі я не хотів би бачити.
  Такою роботою не хваляться.

  1. Lex

   Не переймайтеся, дитина із рівнем вашого IQ та нижчим у такому альбомі ніколи не з’явиться.

 5. Аноним

  Можливо, школа #16 – це школа жахів ?

 6. Аноним

  Просто очередной фильм ужасов!!!! Я в шоке!!! Всё бы ничего, но как потом такой выпускной альбом своим детям показывать???

  1. Аноним

   Знаете, я вспоминаю свой школьный альбом и понимаю, что он абсолютно невыразительный, скучный и банальный. Заменить лица на фотографиях – и это будет любой альбом любого выпускного класса любой школы.
   А так – да, очень жаль, что эти ребята пытаются мыслить не шаблонно и не быть как все 🙂

 7. Марта Смерекова

  “інтелектуальної соціальної групи Фейсбук”?! Це ви тонко підкололи! З яких це пір Фейсбук став інтелектуальним?

 8. Julianne Sviridenko

  Вообще не понимаю негативных отзывов! Видимо, их пишут ограниченные люди.
  Замечательная задумка и реализация, креативно и необычно. Намного лучше, чем банальные скучные фото!

 9. Юлечка Никитина-Вороная

  Дуже стильно, креативно. Діти постаралися. Негативні відгуки, то заздрість або неосвіченість. Зараз не совєтські врємєна, шо всі мають у формі бути на венетці.

 10. tadescu (@tadescu)

  Не слухайте “моралістів”, дітки, – ви молодці! Здатність до креативного мислення та нестандартні підходи у всьому допоможуть вам і в майбутньому житті, бажаю вам гарної дороги!

 11. ИРИНА

  да, банальный альбом…, так, у нас такая тема еще в диковинку, а мировые тренды давно перешли например, в стиль “люди Х”, хотя….

 12. Наталія

  Щоб вдягти такий образ, треба бути дуже сильною особистістю. Інакше – це код на майбутнє. А це негативний посил. З таких необдуманих кроків можать початися серйозні життєві проблеми, Приміряти на себе жах – це збочинство. Креативністю тут і не пахне. Шкода, що в молоді такі приорітети.

  1. Неля

   Цілком з вами згідна. Дай Боже цим дітям щасливу долю!

  2. Аноним

   Причём здесь приоритеты? В таком возрасте хочется выделиться, быть не “как все”. У ребят это замечательно получилось!

 13. Людмила Чайка

  Дуже професійно, але не для шкільного альбому. Якщо діти обрали собі для випускного такі образи, то як вони почували себе у школі? Як вони почуваються серед друзів? Складається враження, що ці діти дуже нещасні, закомплексовані. Їх шкода. Всім у такому віці складно, але ж не настільки.

 14. МАкс

  Люди какого черта вы пишите?) Какой *негативный посыл*?? Образы взяты из лучших и самых ярких фильмов своего жанра. Персонажи которые были гениально написаны и блестяще сыграны актерами, многие из которых получили оскар и всемирное признание. Оценивать здесь надо их проделанную работу, глубину перевоплощения, качество картинки и бла бла бла а не тематику которую они выбрали. Не надо помещать молодых ребят в свой ограниченный мир! P.S. Они же, черт побери, просто сделали серию фото в костюмах а не проститутку на кухне зарезали! P.P.S. Сори бомбануло…

 15. Natalija Pruriz

  З точки зору творчості-круто і великий респект фотгорафу, візажситу, ідейникам за ці фото. Але в альбомі мають бути ще й інші фото.

 16. Аноним

  Роман молодець. А більшість коментуючих показують себе як сільські жлоби. Не треба так. Будьте як Роман та ці учні.

  Максим.

 17. Аноним

  Цирк уродов! Пришлось детишек приодеть-приобуть… И намакияжить что б хоть как-то на фото получились…

 18. Nata-ly

  Хлопці -дівчата, ви супер! Альбом рве всі шаблони, фото і оформлення просто неймовірні! Величезний респект фотографу і всім, хто закинув цю бомбу в наше тихе болото 😉 Окреме дякую за відсилку до улюбленого “Леона “, вражаюча канонність. Успіхів у дорослому житті!

 19. Аноним

  наверное, это очень дружный класс. Думаю, им было интересно и весело. Такой театр, побывать в образах (очень здоровские все – респектище всем участвовавшим)! Так почему нет?

 20. Tanya Kolesnichenko

  Судя по комментам, христианская мораль стала уделом сельских жлобов? Как результат использования современных технологий – неплохо, но надо думать, как вы эти технологии применяете. Я, пожалуй, к сельский жлобам присоединюсь, содержание – дрянь.

 21. Аноним

  Как для художественной фотосессии – креативно и профессионально, как для выпускного альбома – дибилизм..

 22. Daryna Ivanova

  Я в шоці. Є різниця в тому, в якому напрямку відправляють якусь ідею. Звеличувати зло – не гарна ідея. Щось таке музичне та художнє можна було направити у щось добре. Могли б відтворити світових вчених та корисних персонажей з відомих світових кінолент. Було б не гірше. Тож я не схвалюю зроблену роботу.

 23. Наталя

  дуже класно, дуже креативно. такого в тернополі ше не було. негативні комементарі це просто брєд, без змісту якшо чесно) крутий випускний альбом, учні просто молодці)

 24. Аноним

  Не згідна, що діти на цих фото закомплексовані чи нещасті….навпаки, сміливі і нестандартні! Чи хотіла б я свою дитину бачити в таких образах? Напевно ні, проте це принаймні набагато цікавіше, як звичайні альбоми, одинакові для всіх!

 25. Аноним

  Анонім. Діти! Це жах! Такого не сподівався, як вам не соромно!!!!???? Краще б ви не показували цей жах. Гидко дивитися!!! Більше не робіть такого!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ніколи.

 26. Аноним

  Yakby hoch htos iz cyh vypusknykiv bachyv spravzhni strazhdannya, krov chy smert, sumnivayusya, shcho vony b vzyaly uchast u ciy fotosesii. Sprava ne v kreatyvi, a v dorechnosti obraziv.Vrazhaty I epatuvaty nekrofilichnymy negatyvnymy obrazamy legko. Sumno shcho bilshist pidlitkiv spryimayut dobre I pozytyvne yak shchos, shcho=necikave I nudne.

 27. Аноним

  100% переконана, що в молодих людей на випускному були інші образи. Та й протягом навчання кожен з них має не одне фото в чемних костюмах та білих фартушках. То чому б і не спробувати – питається. От для фону могли запросто обрати задній двір 16 школи… пейзаж якраз в тему)))

 28. Юлія

  Шикардос! Дуже сміливо, творчо, стильно, незвично. Чогось думаю, що такі випускні альбоми з різними образами замість сірих, простигосподи, він’єток стануть трендом наступного року. Усі, хто пише, що це жах – реально закомплексовані та далекі від творчості люди (співчуваю їхнім дітям).

 29. Svitlana

  Molodez, Roman i vsi hto vzyav uchast! Roman, v tebe velyke maibutne!!!! Nezvazhai na negatyvni komentari, sumnivayus scho ih pyshyt “nosii dobra”. Bulo b dobre, yak by ty vidrazu stvoryv schos protylezhne i rozcharuvav svoih krytykiv. Udachi!!!!

 30. Аноним

  Ідея, робота, фото, дизайн – СУПЕР. Креативно! Молодці! А ті хто негативно оцінює просто привикли розглядати різні “мильні соплі”.

 31. Аноним

  Це звичайно новинка не аби яка!
  Як на мене,все дуже прикольно!
  Але поясніть мені будь ласка,як таку творчість показати дідусям з бабусями!
  Вони як переглянуть таку творчість,без швидкої не обійдуться після побачиного!!!!

 32. НаталіяЛ

  Респект ….Просто супер,я в захваті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.