Мер Бережан втратив совість

Поділитися

beregany3Після набуття Бережанами статусу міста обласного значення, у його бюджеті з’явилося чимало зайвих коштів. Мерія райцентру знайшла “геніальний” спосіб їх витратити.

Згідно рішення Бережанської міськради №50 встановлена надбавка за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу міському голові Володимиру Музичці, секретарю міської ради Петру Гончару, усім заступникам міського голови (Петру Адамовичу, Олегу Захарківу, Марії Бойко) та керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету мерії Олегу Тиманському.

Окрім того, згідно того ж рішення, здійснюється щомісячне преміювання посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи: міському голові – у розмірі до 100% посадового окладу; секретарю міської ради, заступникам, секретарю – до 50% посадового окладу.

Але і це ще не все!

Передбачено до державних і професійних свят та ювілейних дат преміювати перших осіб міської ради розмірі до 100% посадового окладу. Зважаючи, що усілякі свята в Україні відзначають мінімум раз в місяць, можна сказати, що верхівка Бережанської мерії просто подвоїла свої посадові оклади.

А щоб життя здавалося повним медом, керівництво Бережан може брати для себе ще й матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

У такій нахабності і захланності мер Бережан Володимир Музичка переплюнув навіть найскупішого мера області – очільника Тернополя Сергія Надала.

Той востаннє ризикував брати матеріальну допомогу ще у докризовому 2013 році – в розмірі 14 137 гривень (15792 грн. – у 2011-му та 15 789 грн. – у 2012-му).

Щоправда, по курсу тих часів це кожного року становило майже 2000 доларів.

При цьому Музичку не можна назвати “бідуючим мером”.

За декларацією, торік дохід його сім’ї становив понад 154 тисячі гривень. Окрім того, мер Бережан з дружиною мають 4 земельні ділянки, загальною площею 10600 кв.м, будинок на майже 300 кв. м, квартиру площею 62,4 кв. м і ненабагато менший від неї гараж – у 52,6 кв. м.
reporter.net.ua

3-5 червня у Бучачі відбудуться Дні Пінзеля

Українка вирішила математичну задачу, відповідь на яку вчені шукали століттями