Завтра нова партія Дмитра Яроша спалить Тернопільську облдержадміністрацію?

Поділитися

oda ternopilЦього очікують, принаймні, радикально налаштовані тернополяни, які за два роки не бачать жодних зрушень на місцевому рівні.

Якщо ж соратники Яроша будуть виціловуватися з бюрократами і щось там просити підтримати  -гріш ціна новій структурі Яроша.

А ось що пишуть про завтрашню акцію самі організатори: “31 травня 2016 року о 10 годині активісти Національного Руху «Державницька ініціатива Яроша» пікетуватимуть Тернопільську обласну раду з вимогою визнати добровольців з УДА, ОУН, «Айдару» та «Правого сектора», які брали участь у бойових діях в зоні АТО борцями за волю та незалежність України з відповідним забезпеченням та офіційним статусом.
Окрім того, активісти Тернопільської крайової організації НР «ДІЯ» вже розпочали збір підписів серед громадських організацій у підтримку даної ініціативи. Наразі під Звернення до влади з вимогою визнання добровольців підписалися близько 20 керівників громадських організацій.
Як зазначив координатор організації НР «ДІЯ» в Тернопільській області Дмитро Гайдуцький: «Українські добровольці, які першими взяли до рук зброю та стали на захист державних кордонів України від окупанта, зараз фактично поза законом. Після трьох років ведення воєнних дій, вони досі не визнані учасниками АТО. Вони та їхні родини не отримують належної допомоги від держави, а найголовніше – добровольці позбавлені офіційного статусу як захисники України. Юристи Національного Руху «Державницька Ініціатива Яроша» підготували та подадуть у Тернопільську обласну раду проект рішення «Про статус ветеранів війни-добровольців учасників бойових дій». Просимо громадськість Тернопільщини прийти та підтримати нашу ініціативу. Адже поки добровольці воюють – ми живемо спокійно!»

Прес-служба Тернопільської
крайової організації НР «ДІЯ»

Разнообразие телевизоров Panasonic

Как ты можешь говорить так плохо о Савченко?