Тернопільський “Отелло” задушив жінку, бо та була вагітна від іншого

Поділитися

Adolphe Weisz. Отелло и ДездемонаЖителя Тернопільщини засуджено за вбивство вагітної жінки та заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронцю до 15 років позбавлення волі

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя міста Тернополя за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених п. 2 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 185 та ч. 2 ст. 345 КК України (умисне вбивство, крадіжка та погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).
У суді доведено, що між обвинуваченим, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, та його вагітною співмешканкою виник на побутовому грунті словесний конфлікт.

Трагедія сталася в Тернополі кілька місяців тому. Тепер суд виніс вирок. Суд встановив, що того дня чоловік прийшов додому напідпитку. Його вагітна співмешканка почала виховувати – мовляв, негоже пити, коли от-от має з’явитися дитина, краще б про її майбутнє подумав. Той, своєю чергою, почав дорікати їй, що дитина не від нього.

Під час цієї сварки він умисно здавив жінку однією рукою за шию, а іншою – закрив їй рота та носа до того часу, поки остання перестала подавати ознаки життя.
Не зупиняючись на скоєному, чоловік викрав з помешкання потерпілої гроші та її особисті речі на загальну суму майже 2 тис. грн.
Окрім того, обвинувачений під час затримання спричинив легкі тілесні ушкодження працівнику правоохоронного органу.
Вироком Тернопільського міськрайонного суду жителя міста Тернополя засуджено за вчинення інкримінованих йому злочинів до 15 років позбавлення волі, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

Чому дитина поводиться погано? Що з цим робити?

8 червня у Тернополі виступить гурт ” “Время и Стекло”