111

DSC_04617 серпня, вже втретє, але не востаннє, «Правий сектор» Тернопільщини провів акцію проти московського патріархату. Цього разу до акції долучилися і пересічні жителі міста. Приїхали центральні телеканали, зокрема «Інтер» та «Україна».

Слід зауважити, що тернопільські депутати також почали боротьбу з російською церквою. Адже зараз діє комісія, яка перевіряє законність передачі Почаївської Лаври до сепаратистського патріархату. Відтак, храм хочуть-таки забрати у Московського патріархату, адже саме Почаїв політики, громадські активісти та віряни вважають форпостом російської держави на Заході України. Відомі також численні випадки того, як у проросійських храмах агресивно відносилися до україномовних прочан або прочан з інших конфесій. «Правий сектор» Тернопільщини бере під контроль дії влади по цій справі.

Поки київські батюшки Московського патріархату борються за «наднаціональну Церкву» (так вони називають РПЦ), їх керівники в Москві завели зовсім іншу платівку. 11 листопада 2014 року XVIII Всесвітній російський народний собор прийняв, а керівництво Російської православної церкви затвердило цікавий документ – «Декларацію російської ідентичності», за якою кожен росіянин зобов’язаний бути православним.

Правовірні гундяївці миттєво вивели з цього постулату наслідок: «всіх, хто сповідують московське православ’я, вважати росіянами». Аналітик прокремлівської газети «Експерт» Михайло Ремізов розцінив цей аргумент на користь «відновлення загальноросійської ідентичності східних слов’ян». Яким чином нас збираються «повертати»?

Як бачимо, УПЦ МП несе велику загрозу державності нашої нації. Тому, наша боротьба триває. І ось ця третя наша акція показала, що і пересічним тернополянам небайдужа доля нашої держави і вони готові стати на захист України перед російською пропагандою.1 comment

  1. Олена

    Тобто два роки потрібно було, щоб відкопати інформацію про маловідомі висновки маловідомого експерта Ремізова? Що за маячня?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.