fostakovsky pes sereПро колишнього депутата Тернопільської міської ради Богдана Фостаковського оприлюднив пост у Фейсбуці відомий на Тернопільщині мандрівник Роман Задорожній: “Із святом, йопт! Ось цей НЕДОТЕРНОПОЛЯНИН щойно дозволив тій “собачці” накласти купу лайна на траві в межах мультиспортивного містечка. На зауваження, що вартує поприбирати вказав, що трава в парку саме для цього і призначена, а всі, хто на неї виходить, виявляється – ДЕБІЛИ. Так от – 2 метри від нього була урна для собачих відходів, там закінчились пакети – хто тим замається? Хоча воно ним ніколи ними і не скористається, але і я немаю чим його підстрахувати.А всіх справжніх, щирих та адекватних містян вітаю з святом 🙂

п.с. не сріть, де попало, будьте ЛЮДЬМИ

Богдан Фостаковський, так званий громадський діяч

Богдан Фостаковський, так званий громадський діяч

Користувачі Фейсбуку впізнали на фото Богдана Фостаковського, який часто вигулює своїх здоровезних псів без намордників, хамить тернополянам на зауваження і не прибирає після своїх “телят”.

2 comments

  1. ганна

    а чого ж ви таких люднй у депутати вибираете? Чи у вас щонайневихован1ша 1 нахабна людина достойна бути народним обранцем?

  2. Василий (iklife.ru)

    Смотрел недавно сериал «Миллиарды». Сюжет очень необычен. Здесь столкнулись интересы двух влиятельных людей. Один – юрист Чак Роадса. Он прокурор, известный своей принципиальностью. Так вот, там есть сцена когда этот самый прокурор заставил вот точно такого же собаковода руками убрать за своей псиной, он не представлялся, а был просто гражданином. А у Вас таких смелых наверное нет.

Напишіть відгук