Над нардепом з Тернопільщини жартують в соцмережі за стриптиз із дружиною

Поділитися

golovkoНа початку війни між Росією та Україну нардеп від найдрімучішої – північної частини Тернопільщини – Михайло Головко “залетів” із постановочними фото і відео з Донеччини. Свободівець у новенькому вбранні бавився у “звитяжного воїна”. Був то червень 2014 року. Депутат від “Свободи” Михайло Головко вирішив показати, який з нього хвацький вояка.

В акуратному вбранні, у напрасованій сорочці, з діловим годинником та у чистенькому взутті “свободівець”  потримав зброю та пофотографувався на тлі танку у Слов’янську. Компанію Михайлу склав його не менш чепурний соратник Юрій Сиротюк.

Фото свого військового “досвіду” Головко виклав у Facebook. Цю так звану показуху помітили користувачі соцмережі, звернувши увагу на занадто охайний, як для війни, вигляд депутатів. Присоромлений Головко зняв ганебні фото і відео зі своєї сторінки. На відео Головко ще й “подиркував”, нібито стріляючи у сепаратистів.

Але минуло трохи часу і нардеп знову підняв себе насміх. Цього разу з допомогою дружини, яка побавилась у віртуальний стриптиз.

23 серпня в родини Головка був “напад патріотизму”. Спочатку дружина пана Михайла сфотографувалася у платті кольорів державного прапора, а потім нібито його зняла на стадіоні. golovko4

 

 

golovko3

Регіоналу Івану Чайківському не вистачило грошей на цілу “оперу маразму”?

Літературний відеомарафон «Для України наша любов» стартував на на Тернопільщині