DSx61xs0mO84 вересня в Тернополі відбудеться змагання «Сильних духом людей» – аматорський тріатлон «Серце залізної волі».

Організовують це дійство Тернопільська Молодіжна міська рада, ГО “Нове Покоління Тернопільщини”, магазин туристичного спорядження “Горгани. ком”, «Терен» та ГО «Студентська Свобода» за підтримки Тернопільської міської ради. Бажаючі взяти участь у змаганнях зможуть випробувати свої сили та вміння у плаванні, велопробігу та кросу.

Такий захід відбудеться в Тернополі вперше за багато років – зазначає один із організаторів заходу Іван Янюк – ми набагато скоротили олімпійські нормативи (тому тріатлон аматорський), адже хотіли, щоб у змаганні взяла участь більша кількість людей, але і пройти те що ми пропонуємо завдання не для слабких (проплисти 200 м., проїхати на велосипеді 9 км. і після цього пробігти 4.5 км.), звичайно для цього потрібно мати певний рівень фізичної підготовки.

До змагань допускаються лише повнолітні здорові люди. Організатори очікують і гостей з інших міст.

Всі бажаючі можуть зареєструватися у турнірі «Серце залізної волі» в соціальних мережах ВК https://vk.com/heartofironwill та фейсбук  https://www.facebook.com/groups/924577564338328/, там же бажаючі зможуть ознайомитися із деталями та умовами проведення змагання.

Напишіть відгук