13876342_1018978574864775_501821896841955529_nТернополянин Ігор Качмарський у Фейсбуці поширив пост про ганебну ситуацію із нашими олімпійцями:”Це повний капець. Члени олімпійської збірної в обнімку з руснею під хештегом ‪#‎вместемисила‬
Це якими дибілами треба бути, щоб обнімаютися з допінгоносцями в той час коли по іх ровесниках шмаляють гаубицями і градами, а Путін погрожує війною?
Я не хочу вболівати за таку “збірну” тим більше це не перший випадок. Спочатку Бубка голосує за допуск росіян на Олімпіаду, не зважаючи на допінг, потім дурочки легкоатлети розказують лайфньюс, як їм шкода що частину допінгожерів не пустили.
У мене нема питань до спортсменів, їх головою думати не вчили. У мене питання до тренерів, міністра, чиновників. Ви якого милого в Ріо поперлися? Країна воює і горбатиться щоб фінансувати ваші походеньки по Копакабані?
Для мене особисто олімпіада закінчилася, просто не хочу витрачати час і нерви. Ото буцім наше в формі з тризубом не розуміє, скількох за цей тризуб і синьо-жовтий прапор закатували. Йому тільки раціон і фінансування подавай. А все керівництво мін спорту і федерацій у відставку, це пряма зрада, без лапок”,- підводить справедливий висновок пан Ігор.

7 comments

 1. Sujh

  Спіртсмени довбані. Дійсно на фронті ровесники гинуть, а ці цілуються з москальнею. Автомат в руки і на передову. Засранці.

 2. Анонім

  ви єбанати яке відношення спорт має до війни придурки,почитайте історію всі війни під час олімпійських ігор зупиняються,рагулі тупарилі

  1. Ігор Боднарчук

   То іди, і зупини, даун безграмоно-анонімний. А тоді бігом з підскоком першого ліпшого кацапа поцілуй в сраку. А ліпше – лизни.

 3. Анонім

  А неробу,географа за фахом міністра спорту Жданова гнати з роботи.

 4. Iryna

  Читаючи це мені неймовірно соромно ,що серед представників української нації є такі люди як автор даної статі , розумом якого керують гнів і ненависть … Чим ви важаєте себе кращим за тих кого називаєте “руснею” ??? Невже людину оцінюють за тим де вона народилася , а не за тим , що в неї в голові в душі і серці ??? Проблема Української нації полягає не в владі , не в Росії , а в світогляді самих Українців , їх відношенні до ближнього . Міняти країну потрібно з себе !!!

Напишіть відгук