Під час пленарних засідань Тернопільської обласної ради депутатам та громадськості розповідалось, як владоможці дбають про відродження нашого аеропорту. Для відновлення роботи тернопільського аеропорту, отримання ліцензій та на інші потреби з бюджету виділили за рік понад 4 мільйони гривень. На звіті керівництва облради теж йшлося про те, що аеропорт буде в комунальній власності.

Проте, з відомостей Фонду державного майна України стало відомо, що єдиний майновий комплекс тернопільського державного авіаційного підприємства “універсал-Авіа” , до складу якого входить 9 об’єктів нерухомості планується до приватизації у 2017 році. основним видом діяльності даного підприємства є технічне обслуговування, поточний ремонт авіаційної техніки, як приписного парку, так і повітряних суден інших підприємств та організацій. У відомостях до приватизації вказано, що споруди зведені з 1968 року аж до 1994.

Орієнтовної вартість об’єкта ще не зазначена.

Ось так за кошти бюджету, тобто платників податків, відновили роботу летовища, а тепер хтось “свій”, наближений до влади, зніме вершки.

Напишіть відгук