Завтра у Тернопільському міськрайонному суді  (вул. Котляревського) відбудеться засідання суду з приводу обрання міри запобіжного заходу для затриманих аферистів збанкрутілої піраміди “Хелікс”.

Офіційно їх звинувачують у привласненні 2,5 мільйонів гривень. Але насправді це лише мізерна частка з того, що вдалось отримати Роману Фелику, Дмитро Нагута та Богдан Воронцов.

Очікується, що до суду приїдуть поінформовані про справу обдурені вкладники піраміди “Хелікс”.

Правоохоронці сподіваються, що відгукнеться більшість обдурених людей.

З конфіденційних джерел інтернет-газеті “Про все” стало відомо, що аферистів можуть відпустити під заставу на час слідства. Заставою кожному із затриманих можуть присудити 2,5 мільйони гривень. Мовляв, це стільки, що якщо аферисти втечуть, ці кошти зможуть віддати потерпілим.

1437658253_001Насправді, потерпілих значно більше. Фахівці оцінюють суму збитків у 20 мільйонів доларів.

Ймовірно. завтра правоохоронці побачать якщо не тисячі, то сотні тернополян, які вимагатимуть притягнути аферистів до відповідальності і заявлять свої претензії.

Початок судового засідання заплановано на 12 годину. maxresdefault

2 comments

  1. Ал

    Я все время думаю:а что,раньше нельзя было это все остановить??! И Так было Понятно,что все это-противозаконно!!! Куда СБУ и прокуратура смотрят?? Или Там,как Всегда-все на “откатах” построено??!.. Людей,как всегда-жалко!! Многих Туда втянули!! Я 70 $ потерял! Другие-тысячи!! Расстреливать надо за Такие Аферы! И больше-такого не будет!! А Афера-серьезная! Там реально-миллионы крутились,из воздуха,люди Так $ несли туда!!!

    1. Ра

      А то ты не понимал куда лежишь , рано или поздно все лопается !!!! Судить надо , но и свою голову надо иметь . На таких как ты это и рассчитано .:))

Напишіть відгук