Завтра вийде на волю лідер збанкрутілої піраміди “Хелікс” Дмитро Нагута?

Поділитися


Мешканці всієї України шоковані масштабами афери “Хеліксу”. Понад 280 тисяч учасників цієї псевдокомпанії втратили свої кошти в Україні.

Правоохоронці минулого четверга затримали трьох аферистів-лідерів “Хеліксу” – Дмитра Нагуту, Романа Фелика та Богдана Воронцова.

У неділю відбувався суд над затриманими з приводу обрання міри запобіжного заходу на час слідства.  У той же час ще в суботу для особливо наївних в Одесі відкрили офіс цих шарлатанів.

За підсумками розгляду справ суд визначив 5 мільйонів гривень застави для Дмитра Нагути, 2,5 мільйони гривень – Роману Фелику та 1 мільйон гривень – Богдану Воронцову. Як вдалось дізнатись інтернет-газеті “Про все”, сьогодні нібито надійшли кошти для застави за Дмитра Нагуту, який не бажає сидіти 60 діб у чортківському слідчому ізоляторі. Тобто, як ви розумієте, шановні читачі, кошти є… Знайдуться й для решти банди, яка шикувала по всьому світу (див. фото)

Якщо аферист Нагута раптово зникне, то його застава – 5 мільйонів гривень буде розподілена між постраждалими. Наразі таких 17 осіб, які написали заяви на 2,5 мільйони гривень.

Песимісти схильні вважати, щоб краще шарлатани зникли, а люди хоча б отримають 8,5 мільйонів гривень. звичайно, це крапля у морі десятків мільйонів доларів, які хапнули крутії.

Якщо ж аферистів засудять, то про повернення коштів говорити фактично не прийдеться…

Ймовірно, слідчі “битимуть” по найслабшій ланці серед затриманих – Богдану Воронцову, який був просто переляканий у суді. Можливо, 24-річна “дитина” поділиться інформацією зі слідчими, щоб не потрапити за грати…

Українцям, які потерпіли радимо завітати в правоохоронні органи і написати заяву, щоб бути включеним слідством у список обдурених вкладників.


Судовий розгляд у справі головного редактора “Подільського слова” Ганни Макух перенесли на 2017 рік

Донька нардепа Побера скоро стане прокурором