«Вибір професії — вибір майбутнього!». Під таким гаслом ГО «АТОМ» запрошує до опитування школярів та студентів Тернополя.
Мета опитування — детально дізнатися, як і чим громадські активісти можуть допомогти молоді бути конкурентною на ринку праці.
— Результати опитування допоможуть нашій організації вивчити ситуацію стосовно вибору учнями майбутньої професії. Адже таким чином ми можемо з перших вуст почути, з якими складнощами молоді люди стикаються на шляху професійної самореалізації, розробити конкретні методи підтримки молоді щодо профорієнтації та працевлаштування, — розповідає голова ГО «АТОМ» Ірина Яремчук. — Учасникам опитування дасть можливість ще раз задуматись над своїм професійним майбутнім та переконатись, чи рухаються вони у правильному напрямку.
Посилання на анкети — https://goo.gl/c3XZPe для школярів, а також https://goo.gl/mQWYZm для студентів.
На основі зібраної інформації активісти «АТОМу» розроблять програми тренінгів, консультацій для молоді, щоб полегшити їй шлях до працевлаштування.

Володимир МОРОЗ

1 comment

  1. Даник Михайло

    Добру, Іра, справу начинаєте, молодці! З самого молодого віку треба привчати думати. Думати діточок (і одночасно – їх батьків) яким чином собі дитина (потім – людина) мала б собі на ХЛІБ насущний ЗАРОБИТИ. Не вкрасти, не вбити чи відібрати, а – заробити своєю працею: розумовою чи фізичною, а ще краще, для гармонії розвитку – в поєднанні обидвох. Он, в Японії від 3-х років серйозно займаються з вузкоглазими дітьми – і подивіться де в розвитку Японія і де Україна, яка все має (мінерали, землі, мозґи) але нікотра влада того не в змозі і не хоче оцінити і поєднати докупи для загального блага. Ґарант “підсобляє” “іногороднім” “спецам” по різних питаннях державного розвитку. Він як щось “наробить” не нашого,не по наших законах, дремене за кордон – і поминай як звали. Що, неможливо підібрати зі своїх українців необхідних спеціалістів, не обов”язково щоб були вписані до його амбарної книги. Найкраще – зовсім безпартійних, молодих, енергійних, які вже й в АТО промерзали не одну зиму під ґрадами. Провірених. Не вистарчає – підучити, дати молодим шанс будувати державу тут а не підсобляти іншим державам, поневірятися по підвалах і гаражах щоб менше витрачати на квартири. Не знаю хто Вас ініціював і спонсорує, які “закладки” має АТОМ в своїй програмі і чому атом, але справу почали добру, волонтерську, ту, на яку в держави не вистарчає бажання і мозґів. Бажаю успіхів ! Час від часу оприлюднюйте їх тут, в ПРО ВСЕ.

Напишіть відгук