111

Як і очікувалось, восени на українців очікують подвійні вибори. Як не переконува з телеекранів Петро Порошенко, що ніяких дострокових виборів не буде, відчувалось, що недаремно Садовий з Коломойським організували таку потужну відповідь порохоботам  блокадою “торгівлі на крові”.

У провінції вже активно формуються виборчі штаби. Порошенківці збирають гроші на вибори. Обслуга настільки подавлена, що навіть під час прямих ефірів не приховує відчуття приреченості. “Гумовим політичним діячам” нічого не обіцяють і вони відчувають себе використаними. Свято скінчилось і восени таких діячів утилізують на сміттярку історії.

Петро Порошенко в шоці, що у Вашингтоні його не підтримали. Там взагалі поки нікого не підтримали, бо не знають з якого “г” обрати найменш токсичне. Дійшло до такого маразму, що навіть Арсеній Яценюк нібито має теоретичні шанси поборотись за булаву.

Партії також “мандражирують”, бо адекватні політики розуміють безперспективність їхніх позицій. Три роки просто змарнували. Ляшківців, тимошенківців та іншій політбратії не мають жодної впевненості у завтрашньому дні.

Українцям, за великим рахунком, до одного місця долі політичних нікчем, які паратизували роками, десятиліттями на біді країни при підтримці обрізаної нації в ярмулках…

Наразі найкраще відчуває себе у такій ситуації Михайло Саакашвілі…

Новачкам завжди простіше…

Проте, чи не стане він Порошенком-2?

Чи не закрутить ним оточення, яке вийшло з БПП?

Гарантій жодних ніхто не дає…

 2 comments

  1. Микола з привітом

    Що то за писака такий? Чи то баба Ванга воскресла? З чого висновок, що відбудуться позачергові вибори, та щей президенські? Порох разом з ВР до останнього будуть триматися, лишень щоби без будь-яких виборів. Не пишіть маразму!!

  2. Михайло

    Блін, звідки Ви таку файну дупу сфотоґрафували?? Зараз йду подивлюся чи в моєї баби така. Зразу хочу пердолити, як поляк казав. Звідки би то не було. Йду й пердолю, при неділі грішній !! Хлопці, йдіть тоже, шукайте щель яку небудь!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.